Yasak Elma dizisi yeni sezon bu akşam başlıyor mu? Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu…

 Yasak Elma dizisi yeni sezon bu akşam başlıyor mu? Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu…
Okunuyor Yasak Elma dizisi yeni sezon bu akşam başlıyor mu? Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu…

Yasak Elma dizisi konusunda araştırmalar devam ediyor. Pazartesi akşamları Fox TV ekranında yayınlanan sezon finali yaptıktan sonra üç aylık süreyi geride bırakan sevilen dizi Yasak Elma yeni sezona kadrosuna kattığı yeni oyuncular ve yayınlanan ilk fragman ile başlamaya hazırlanıyor. Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Nesrin Cevadzade gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

YASAK ELMA YENİ SEZON İLK BÖLÜM BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Yasak Elma dizisi 5. sezon ile ekrana dönüyor. Pazartesi akşamları Fox TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisi yeni sezon ilk bölüm ile 13 Eylül Pazartesi (Bu akşam) ekrana gelecek.

YASAK ELMA DİZİSİNİN KADROSUNA ÜÇ YENİ İSİM KATILDI

5. sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanan Yasak Elma dizisinin kadrosuna Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Yasmin Erbil katılıyor. Dizide Murat Aygen Kumru’nun babası Doğan karakterine hayat verecek. Biran Damla Yılmaz ise Doğan’ın kızı Kumru karakterinde dizide rol alacak. Yasmin Erbil ise Kumru’nun en yakın arkadaşı Canan karakterine hayat verecek.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Yasmin Erbil, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Bahtiyar Memili, Ece Dizdar, Emre Dinler, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın