Ünlü model ve sevgilisi ile sosyetik çift birbirine girdi!

 Ünlü model ve sevgilisi ile sosyetik çift birbirine girdi!
Okunuyor Ünlü model ve sevgilisi ile sosyetik çift birbirine girdi!

2016 Miss Turkey Güzellik Yarışması ile adını duyuran model Dilara Kurşun ve oyuncu sevgilisi Tufan Kılıç, 2 Haziran günü İstanbul’da bir AVM’de yemek yedi. Akşam saatlerinde araçlarıyla AVM’den ayrılan ikilinin, yolda ilerlerken trafikte seyir halindeki başka bir aracın sürücüsüyle tartışmaya başladığı iddia edildi.

SAÇLARINDAN SÜRÜKLEDİ!
Günaydın’dan Dilek Yaman Demir’in haberine göre; araçta bulunan diğer isimler sosyete camiasının tanınmış çifti Ertan-Sena Uyanık’tı. Sena Uyanık, Dilara Kurşun’u saçlarından sürükleyip yüzünü tırnaklayarak darp ederken, Ertan Uyanık ise Tufan Kılıç’a yumruk attı. Kurşun, Sena Uyanık’a saldırırken; Kılıç ise Ertan Uyanık’a kafa attı. Tarafları site güvenliği sakinleştirdi.

“NE BİÇİM ARABA SÜRÜYORSUIN?”
İddiaya göre; Tufan Kılıç ve Sema Uyanık trafikte birbirlerini geçmeye çalıştı. Uyanık; ikamet ettiği sitenin girişinde Kılıç’ın sürdüğü aracı gördü. Taraflar arasında yarım kalan tartışma burada da devam etti. Aracından inen Ertan Uyanık, Tufan Kılıç’a “Ne biçim araba sürüyorsun?” diyerek tepki gösterdi. Kılıç ise küfürler savurdu. Bunun üzerine Ertan Uyanık ve Kılıç birbirlerine sinkaflı sözlerle hakaret etmeye başladı. Araçtan inerek kavgaya müdahale etmek isteyen model Dilara Kurşun, Kılıç’ın yanına gittiğinde ise Ertan Uyanık’ın eşi de aracından indi.

Birbirlerini darp eden tarafların karşılıklı şikayeti sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın