Travis Barker en büyük korkusunu yendi! Yıllar sonra ilk uçak yolculuğu

 Travis Barker en büyük korkusunu yendi! Yıllar sonra ilk uçak yolculuğu
Okunuyor Travis Barker en büyük korkusunu yendi! Yıllar sonra ilk uçak yolculuğu

Travis Barker, 19 Eylül 2008’de özel jeti ile Güney Carolina’dan Los Angeles’a arkadaşı, koruması ve asistanı ile dönerken geçirdiği kaza sonucu ölümden dönmüştü.

ÖLÜMÜN KIYISINDAN DÖNDÜ

Uçak tam havalanmaya hazırlanırken lastiklerden biri patlamıştı. Pilotun kontrolü kaybetmesi sonucu özel jet, yakındaki otoyolu aşıp yol kenarındaki sete çarpmıştı. Pilot, yardımcı pilot, asistanı ve koruması alev alan uçaktan kurtulamamıştı.

Yaşanan o olaydan sonra birdaha uçak yolcuğulu yapmayan Blink 182 grubunun bateristi olan 45 yaşındaki müzisyeni, bir süredir aşk yaşadığı Kourtney Kardashian ikna etti.

Kardashian’ın da desteği ile Kylie Jenner’ın sahip olduğu özel bir jete binen Travis Barker, sevgilisiyle birlikte Meksika’ya Cabo San Lucas’a tatile gitti.

“SENİNLE HER ŞEY MÜMKÜN”

Uçak korkusunu yenmesine yardımcı olan Kourtney Kardashian’a teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Barker, sosyal medya hesabından sevgilisiyle özel jetin önünde birbirlerini öperken çekilen bu kareyi yayınladı. Ünlü müzisyen, paylaşımında, “Seninle her şey mümkün…” ifadelerini kullandı.

26 OPERASYON GEÇİRDİ

Uçak kazasından DJ Goldstein ile son anda kurtulan Travis Barker’ın vücudu ciddi şekilde yanmıştı. Barker, iyileşebilmek için 26 kez operasyon geçirmişti.

ARKADAŞLIKLARI AŞK DÖNÜŞTÜ

Barker ile 41 yaşındaki Kardashian’ın ilişkileri başlamadan önce arkadaş oldukları sonra aralarında bir aşk doğduğu biliniyor.

Çifte yakın bir kaynak, “Her ikisi de bazen tek başlarına bazen de birlikte çocuklarına vakit ayırıyorlar. Birbirleriyle yıllardır arkadaş olmanın da getirdiği avantajla iyi geçiniyorlar” demişti.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM/ BACKGRID USA

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın