ŞEVVAL ŞAHİN’İN BİKİNİLİ POZLARI

 ŞEVVAL ŞAHİN’İN BİKİNİLİ POZLARI
Okunuyor ŞEVVAL ŞAHİN’İN BİKİNİLİ POZLARI
Ünlü manken Şevval Şahin ile yazılımcı sevgilisi Yiğit Marcus Aral, geçtiğimiz aylarda iki yıldır devam eden aşklarını bitirme kararı almıştı.

Daha sonra ilişkilerine bir şans daha vermeye karar veren çift, yeniden bir araya gelmişti. Bir süredir birlikte tatil yapan çift, mutluluk pozları vermekten de geri durmamıştı.

 

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şevval Şahin, son pozuyla yine günde oldu. 21 yaşındaki güzel model, son paylaşımında mavi bikinisiyle kamera karşısına geçti, birbirinden güzel fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu.

 

Instagram’da 352 bin takipçisi olan Şahin’in bikinili pozları 17 bin beğeni ve binlerce yorum aldı.

 

ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Tescilli güzel Şevval Şahin, son dönemde özel hayatı ile magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz yıllarda Pakistanlı Syed Amir Ali Kirmani ile yollarını ayırdıktan sonra Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşamaya başlayan Şevval Şahin, bu ilişkisine de geçtiğimiz günlerde nokta koymuştu.

Şevval Şahin’den şaşırtan bir hamle geldi. Şahin, geçtiğimiz yıllarda uzun süre aşk yaşadığı Pakistanlı Syed Amir Ali Kirmani’yi sosyal medyada yeniden takip etmeye başladı.

KAFA KARIŞTIRAN HAMLE

Syed Amir Ali Kirmani de eski sevgilisini takibe aldı. Eski aşıkların sosyal medyada takipleşmesi kafaları karıştırdı.

Model Şevval Şahin, 1.5 yıldır birlikte olduğu yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral’dan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Instagram’dan açıklama yapan model, “Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hâlâ birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz adına sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik” diye yazdı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın