Şahan Gökbakar’dan üç gözlü, beş kulaklı poz

 Şahan Gökbakar’dan üç gözlü, beş kulaklı poz
Okunuyor Şahan Gökbakar’dan üç gözlü, beş kulaklı poz

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Erbakan’ın söylemi, Gökbakar’ın eylemi” başlıklı yazısı şöyle:

“Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve aşı karşıtı Dr. Fatih Erbakan, geçenlerde ne dedi? Aşı olmadığını, olmayı da düşünmediğini söyleyen Erbakan’ın mRNA aşısı olanlar için dediği şuydu:

“mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı, 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.”

Daha önce sosyal medyasından takipçilerini aşı olmaya davet eden komedyen Şahan Gökbakar, Fatih Erbakan’ın bu açıklamasının yankıları sürerken ne yaptı?

Portre fotoğrafını photoshopla üç gözlü beş kulaklı yapan Gökbakar, altına da şunları yazdı: “Bu sabah baş ağrısı, ışığa-sese aşırı duyarlılık ve ishal şikayetleriyle uyandım.

Bakın ne haldeyim! Tabi ki, Küresel Güçler… Hücre çekirdeğime etki edip, beni bu hale getirdiniz de elinize ne geçti? ‘Büyük oyun’, ‘büyük oyun’ dediğiniz bu muydu? Çipleseydiniz daha iyiydi. Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları.”

Demek ki Erbakan’ı bir kişi anladı, o da yanlış anladı. Çünkü o, “Üç kulaklı, beş gözlü” dedi, Gökbakar üç gözlü, beş kulaklı oldu!”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın