Sadakatsiz’in yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı! ‘Efsane geri dönüyor’

 Sadakatsiz’in yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı! ‘Efsane geri dönüyor’
Okunuyor Sadakatsiz’in yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı! ‘Efsane geri dönüyor’

‘Doctor Foster’ adlı yabancı diziden ülkemize uyarlanan ve başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı ‘Sadakatsiz’ dizisinin ikinci sezonu için geri sayım başladı.

22 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Haziran ayında sezon finali yapan Sadakatsiz, 22 Eylül Çarşamba akşamı 32’nci bölümüyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kanal D ‘de yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı takipçilerini heyecanlandırdı.

Sezon finali bölümünün son sahnesine Derin ve Asya’nın arabayla uçurumdan düştüğü anlar damga vurmuştu. İkilinin ölüp ölmeyeceği sorularının yanıtı; yeni sezonun ilk bölümüyle açığa çıktı.

DERİN’İN SON HALİ ŞAŞIRTTI

Sadakatsiz 32’nci bölüm fragmanına; Asya sağlık bir şekilde hayatına devam ederken; Volkan takıntısı ve hırsıyla ilk sezon herkese ‘pes’ dedirten Derin’in tekerlekli sandalyesi oluşu damga vurdu.

Öte yandan yeni bölüm tanıtımında; Volkan Arslan’ın konuştuğu kişiye “Eşim ve oğlum İstanbul’da” demesi ‘kast ettiği insan Asya mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

YORUM YAĞDI

Sadakatsiz 32. bölüm fragmanı YouTube’da trend videolar listesinde ikinci sırada yer alırken; dizinin hayranları yeni sezon ve tanıtımda gördükleriyle ilgili yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Dizinin yeni bölüm fragmanına; “Efsane geri dönüyor”, “Bomba gibi geliyor”, “Eşim ve oğlum mu dedi Volkan?”, “Derin’e çok yazık oldu”, “Derin’i hiç sevmem, fakat burada kendisine çok üzüldüm”, “Her şey değişiyor da Volkan’ın kendisinin bir halt sanması asla değişmiyor” gibi yorumlar geldi.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

‘Sadakatsiz’ sezon finalinde; Derin ve Volkan ilişkisiyle ilgili detaylar izleyenleri şaşırtırken; Asya ve Derin ölümle burun buruna gelmişti. Asya ile de evliliğine hiçbir şey olmamış gibi devam eden Volkan’ın iki yıl boyunca hem eşine hem sevgilisine söylediği yalanlar izleyenleri şaşırttı.

Öte yandan Derin’e yardım etmek isteyen Asya, onunla Sapanca yolculuğuna çıkmak zorunda kaldı. Son sahnede ise; Derin ile Asya, Derin’in arabanın kontrolünü kaybetmesiyle uçurumun kenarında kaldı.

Ümitsizliği kapılan ve uçurumdan düşmemek için hareket bile etmeyen ikiliyi Volkan buldu. Ancak o sırada Derin ve Asya’nın içinde olduğu araç uçurumdan düştü.

VOLKAN YIKILDI

Volkan’ın Asya çığlıklarının arasında; Asya’nın “Aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir. Hiçbir deniz bu ateşi söndüremez. Ben henüz kalemi elime almadım. Bu romanın son cümlesini ben yazacağım” sözleri ise merak uyandırdı.

Kadrosunda; Burak Sergen, Alp Akar, Yeliz Kuvancı, Gözde Seda Altuner, Kenan Ece, Özge Özder ve Tarık Emir Tekin gibi isimler yer aldığı diziye son olarak Berkay Ateş dahil oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın