Rüştü Onur Atilla: Akbilimi bile sen dolduruyordun!

 Rüştü Onur Atilla: Akbilimi bile sen dolduruyordun!
Okunuyor Rüştü Onur Atilla: Akbilimi bile sen dolduruyordun!

2014 yılında nikah masasına oturan ve mutlu bir evlilik sürdüren Rüştü Onur Atilla-Sinem Ayyıldız çiftinden Atilla, evliliklerinin yedinci yılını kutlamak adına duygusal bir mesaj paylaştı.

Evlilik öncesi çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Rüştü Onur Atilla altına bu notu düştü:

“Evlenmeden önce çekilse de en sevdiklerimden biri diye bu fotoğrafı paylaşasım geldi yine. Burada çocuklar yok, nikah yok, arabamız yok, param yok, akbilimi bile sen dolduruyordun buluşabilelim diye…”

“YEDİNCİ KEZ TEŞEKKÜRLER”

“Bol bol sevgimiz var o zaman bu zaman. 20 yıl önce inanmışsın bana, ne mutlu bize. Bana evet dediğin, hayatımızı güzelleştirdiğin, beni güldürdüğün ve beni de sayarsak üç çocuğa sabırla baktığın için 7. kez teşekkürler. 7. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.”

Rüştü Onur Atilla-Sinem Ayyıldız çiftinin ilk çocukları Kemal 2018’de, ikinci bebekleri Uygar ise geçtiğimiz mayıs ayında dünyaya gelmişti.

“PAHA BİÇİLEMEZ”

18 Mayıs’ta doğum gününü kutlayan Atilla, sosyal medya hesabından çocuklarıyla birlikte çekilen fotoğrafını yayınlayarak şu mesajı paylaşmışı: İyi ki doğdum! İşte çılgın doğum günü partimden bir kare. 35’inci yaşıma bu muhteşem iki hediyeyle girmek paha biçilemez.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın