PROF.CEYHAN: ‘KARPUZ SEÇİMİNİ KARPUZCUYA BIRAKAN HALKIN AŞI UZMANI KESİLMESİ BENİ ÖLDÜRÜYOR’

 PROF.CEYHAN: ‘KARPUZ SEÇİMİNİ KARPUZCUYA BIRAKAN HALKIN AŞI UZMANI KESİLMESİ BENİ ÖLDÜRÜYOR’
Okunuyor PROF.CEYHAN: ‘KARPUZ SEÇİMİNİ KARPUZCUYA BIRAKAN HALKIN AŞI UZMANI KESİLMESİ BENİ ÖLDÜRÜYOR’

Dr. Mehmet Ceyhan aşılarıyla, yalnızca gelen Karpuz’u yanıtlarken “kullanılırlar.

Enfeksiyon Hastalıkları Başkanı  Prof. Dr. Mehmet Ceyhangeçen  bir takipçisine, Karp’ı seçmesini tavsiye edene  güvenip karpuzcuya bırakanları, aşı ve  aşılarıyla ilgili bilgi verdi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Ceyhan şu ifadeleri kullanımları:

  • Faz 4 çalışması (veya ilaç) ruhsat almaya uygulanmaya başladıktan sonra yapılan çalışmadır. Yani şu anda kullanılan aşılarda yapılan çalışmamız 4 çalışmadır. .
  • Perikardit değil, miyokardit. Bilimde kardiolog dedi diye bir delil olmaz. 300 milyon dozda 1100 miyokardit görüldü, bu aşı olmayanlarla anlamlı fark oluşturmadı. Hepsinde ve hafif vakalardı. Oysa Kovid-19 ağırlarda yüz kat daha sık ve vakalar görülüyor.
  • Çin/Alman aşısı öncesinde, üretim Almanya’da değil, ABD’de yapılıyor. Çin’in üretim denetiminde problem var. Bakın, aşısı tekrar aşılamak zorunda.
  • 5 yıl sonra aşı ne yapacak? Pandemi ve aşının gerçekleri bunlar. 5 yıl bekleyelim mi? Salgın ne olacak? Bu akrabalıkla, hiçbir aşı veya ilaç geliştirilemez. Kullandığınız acı zayıf, acı haftada 5 yıl önce, 5 beklenildi mi sanıyorsunuz?
  • Uzun süreli yan etkileri öngörme yolunda var, bu aşılarda güvenli ve güvenli bulundu. son olarak; ne olur, Dünya’da en uzun ömürlü bu kitap Google’dan model, iki cahilin yazısını okuyarak sahibindir. Karpuza’ya bakışınız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın