Pelin Öztekin Kendisine Çirkin Bir Mesaj Atan Ahlaksız Adamı Bu Şekilde İfşa Etti

 Pelin Öztekin Kendisine Çirkin Bir Mesaj Atan Ahlaksız Adamı Bu Şekilde İfşa Etti
Okunuyor Pelin Öztekin Kendisine Çirkin Bir Mesaj Atan Ahlaksız Adamı Bu Şekilde İfşa Etti

Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin’i çok kısa bir zaman önce kaybetti. Fakat maalesef aramızda bu kötücül zihniyete sahip insanlar var ve kendilerinde anlamsız bir özgüven var. İyi ki mesajı ifşa etmiş Pelin. Bir bitin artık gerçekten!

Mart ayında kaybettiğimiz büyük usta Rasim Öztekin’i sevenleri çok özlüyor. Elbette en çok da Rasim Abi’nin kızı Pelin Öztekin bu acıyı yaşayanlardan.

Pelin Öztekin zaman zaman babasına olan özlemini Instagram hesabından duygu yüklü cümlelerle paylaşıyor.

“Zamanla dediler.. Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda.. Ben söyliyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

“Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf yaa bi de başıma bu geldi diye isyanımı. Başardığım işlerin aferimi de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.

Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni..”

Ancak dünyada insana, acıya ve kişisel değerlere önem vermeyen birçok densiz var. Maalesef Pelin Öztekin de bu kişilerden biriyle muhatap olmak zorunda kaldı.

Twitter’daki bir kullanıcı, Pelin’e şöyle ahlaksız bir mesaj attı. Pelin de mesajı “Sen kimsin peki embesil” cevabıyla ifşa etti.

Ahlaksız adam çirkin yorumlarına devam etti…

Ve ardından Pelin Öztekin’i engelledi.

Kullanıcının attığı diğer çirkin tweetler de hesabında dikkat çekiyor.

Söz konusu adam Twitter hesabını korumaya alsa da diğer kullanıcılar tarafından şikayet edilerek hesabı kapattırıldı. Şu zihniyetin artık bitmesi lazım çok acil!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın