Oğuzhan Koç ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturacak

 Oğuzhan Koç ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturacak
Okunuyor Oğuzhan Koç ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturacak

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç dostlarıyla Arnavutköy’de bir mekanda yemek yedi. İkili gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Oğuzhan Koç bir televizyon projesi için görüşmeleri olduğunu, “Birkaç güne netleşecek bir şey var. Televizyonda zaten netleşince ilk size haber vereceğim” sözleriyle dile getirdi.

Yeni albüm çalışmalarına da başlayan şarkıcı, “Arabesk temalı bir şeyler yapasım var. Becerebilirsem üç müzisyen abimle çalışacağım” diye konuştu.

Oğuzhan Koç’u bir çok konserinde yalnız bırakmayan Demet Özdemir ise, “Artık normal hayatımıza geri dönelim. Eylül ayı toparlanma ayı oluyor” diyerek pandeminin artık bitmesini diledi.

Yeni sezon bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanan O Ses Türkiye’nin jüri kadrosu şekilleniyor. 2. Sayfa programına konuk olan Acun Ilıcalı, Hadise’nin artık O Ses Türkiye’de olmayacağını söyleyerek Oğuzhan Koç ile bu görev için görüştüğünü açıkladı.

Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’un gelebileceğini dile getiren Ilıcalı, “Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye’ye” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın