Melike Öcalan’dan Vatan Şaşmaz paylaşımı: İyi ki yaşamışız

 Melike Öcalan’dan Vatan Şaşmaz paylaşımı: İyi ki yaşamışız
Okunuyor Melike Öcalan’dan Vatan Şaşmaz paylaşımı: İyi ki yaşamışız

Oyuncu ve sunucu Melike Öcalan (41), ‘Sabah Şekerleri’ programındaki eski partneri Vatan Şaşmaz’ı ölümünün 4’üncü yıl dönümünde andı.

“BİR ÖMRE YETMEYECEK KADAR GÜZEL ANILAR”

Öcalan, Vatan Şaşmaz ile çekilmiş fotoğraflarını “Öyle çok şey var ki yazılacak… Belki de bir ömre yetmeyecek kadar güzel anılar. Öyle güzel anılar biriktirdik ki anlatılmaz yaşanır. İyi ki yaşamışız. İyi ki güzel cümlelerle geçmişsin bu hayattan” notuyla paylaştı.

Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017’de İstanbul’da bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülmüştü. Vatan Şaşmaz’ı otel odasında sırtından vurarak öldüren ve sonrasında intihar eden eski manken Filiz Aker’in yıllar önce verdiği bir röportajda, “Erkeğimi başka biri ile görürsem hiç acımam, orada gebertirim” dediği ortaya çıkmıştı.

Melike Öcalan ve Vatan Şaşmaz, 2000’lerin başında birlikte sundukları ‘Sabah Şekerleri’ programıyla hafızalarda yer etmişti.

40 yaşındaki sunucu, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Müge ve Gülşen 2. Sayfa” programında, bir dönem partneri olan Vatan Şaşmaz ile ilgili duygusal bir anısını anlatmıştı.

Melike Öcalan, “Onunla ilgili güzel anılarımı anlatabilirim. Bu hayattan ayrıldığında herkesin onu ne kadar sevdiğini gördük. Öyle hatırlamak istiyoruz” dedi.

Öcalan, “Vatan hep ‘Baba olmak istemiyorum’ derdi. Eşiyle beraber çok baba olmak istedi. ‘Sen doğurursuni ben dayı olurum’ derdi. ‘Ben de çok istiyorum anne olmayı’ derdim” açıklamasında bulundu.

Vatan Şaşmaz, daha önce verdiği bir röportajda, “Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Önemli olan aile olabilmek” açıklamasını yapmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın