Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar ile birlikte partiye katıldı

 Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar ile birlikte partiye katıldı
Okunuyor Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar ile birlikte partiye katıldı

Geçirdiği kaçış sendromu rahatsızlığı sonrası eski sağlığına kavuşmaya başlayan şovmen Mehmet Ali Erbil ve 1989’da evlenip, 1996’da boşandığı Nergis Kumbasar ile birlikte katıldığı partide muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“BENZİNLİ ARABAYA MAZOT KOYMUŞ ADAMIM”

Arabasını yenilemek için geldiğini söyleyenlere yanıt veren komedyen, “Belki yenilerim, benim arabam kaç model, benzinli mi onu bile bilmiyorum. Ben benzinli arabaya mazot koymuş adamım, sadece 2011 model olduğunu biliyorum” dedi.

Eski eşine destek veren Kumbasar, “Mali’nin her zaman mütevazı bir yaşamı olmuştur, para kazanıyorum diye aşırı lüks tutkusu olmadı. O sadece çocuklarına baktı” diye konuştu.

“NERGİS HANIM DA TEŞRİF EDECEK”

Hafta sonu sahne alacak olan Erbil, “Hafta sonunda Seda Sayan’la sahneye çıkacağım. Pazartesi de programına katılacağım. Belki Nergis Hanım da teşrif edecek” dedi.

‘Nergis hanım’ lafına kahkaha atan Kumbasar, “Sen bana hiç Nergis hanım demedin, hep Nergo dersin. Burada öyle söyleme, alışık değilim” ifadelerini kullandı.

“ADINI BİLE BİLMİYORUM!”

Geçtiğimiz ay Belarus’ta bir casino içinde sarışın bir bayan ile çıkan fotoğrafları hakkında konuşan Erbil, “Kadının adını bile bilmiyorum, şuradan kalkmak nasip olmasın. Türkmenistanlı Cristina dediler, kadının boynunda haç vardı. Ben bekar adamım, bir durum olsa söylerim” açıklamasını yaptı.

Bu sözleri duyunca bir kez daha lafa giren Kumbasar, “Sen evli olduğumuz dönemde de hep arkadaşım ya da tanımıyorum derdin, hep böyle kandırdın beni” diyerek herkesi güldürdü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın