MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Ağustos MasterChef eleme adayları

 MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Ağustos MasterChef eleme adayları
Okunuyor MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Ağustos MasterChef eleme adayları

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, ikinci dokunulmazlık mücadelesine çıktı. MasterChef jürisi takımlardan İspanyol mutfağından 7 farklı tarif istedi. Önceki takım oyununda kazanan taraf kırmızılılar olmuş ve mavi takım da iki eleme adayı çıkarmıştı. İşte, 25 Ağustos MasterChef takım oyunu kazananı…

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Mehmet, Somer ve Danilo şef, kırmızı ve mavi takımdan ikinci dokunulmazlık oyunu kapsamında İspanyol mutfağı yemeklerini yapmalarını istedi. Çorbada kazanan kırmızı, midye yemeğinde kırmızı, üçüncü yemekte de kazanan kırmızı takım oldu. Dördüncü tabakta başarılı olan kırmızılılar ikinci dokunulmazlığı alan taraf oldu. Menüde yer alan yemekler şöyle:

Sopa De Ajo – Sarımsak çorbası
İspanyol omleti
Endülüs usulü tavuk
Carielleras de Ternera
Almejas de salsa
Lentejas
Crema Catalana

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

İlk takım oyununu kaybeden mavilerde dokunulmaz olan Hasan, Tunahan’ı ilk eleme adayı göstermişti. İkinci aday da oy birliği ile Tahsin oldu. 25 Ağustos akşamı kaybeden mavi takım, yaratıcılık turuna kaldı. En iyi tabağı çıkaran Hasan ve Görkem son 2’ye kaldı. Dokunulmazlığı alan yine Hasan oldu. Üçüncü eleme adayı Burcu seçildi. Dördüncü isim de Görkem’in ismi söylendi. Böylece potada olan isimler:

Tunahan

Tahsin

Burcu

Görkem

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın