Lenf kanseriyle mücadele eden Boğaç Aksoy’un tedavisi bitti

 Lenf kanseriyle mücadele eden Boğaç Aksoy’un tedavisi bitti
Okunuyor Lenf kanseriyle mücadele eden Boğaç Aksoy’un tedavisi bitti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisiyle yıldızı parlayan 32 yaşındaki Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor.

Aksoy, üzücü haberi, “Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. En yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin” sözleriyle duyurmuştu.

“BUGÜNKÜ ŞEKERLERİM”

Sosyal medya hesabından kullandığı ilaçları paylaşan Boğaç Aksoy, “Günaydın canlar, bugünkü şekerlerim. Her biri birbirinden tatlı” notunu düşmüştü.

“TEDAVİ HARİKA GİDİYOR”

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz ay Instagram hesabından paylaştığı öncesi-sonrası videosu ile takipçilerine kanserli hücrelerin azaldığını göstermişti.

Aksoy, “Hocam ‘her zaman içinizdeki star ışığını keşfedin’ demişti. En sonunda keşfettim. Sonra ne mi oldu? İçimdeki ışığı söndürdüler. Şaka bir yana tedavimiz harika gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

SON KEMOTERAPİYİ ALDI

Önceki gün kemoterapi süresinin bittiğini duyuran oyuncu, “Bugün son kemoterapiyi alıp, sağlıklı günlerime geri döneceğim Allah’ın izniyle. Zor günlerin geride kalmasına az kaldı” mesajını yazmıştı.

TEDAVİSİ TAMAMLANDI

Son paylaşımında annesiyle kahve içerken poz veren oyuncu, tedavisinin tamamlandığını söyledi. Aksoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Canım annem her anımda yanımdaydı benim en güçlü diğer yarım. Tedavinin bitişini kahvelerimizle kutluyoruz. Allah tedavisi devam eden tüm hastaların yardımcısı olsun. Dualarım sizlerle”

ANNESİNE YORUM YAĞDI

Öte yandan Boğaz Aksoy’un annesinin güzelliği gündem oldu. Oyuncunun takipçileri, kızıl saçlarıyla dikkat çeken Güliz İncekara için “Anne gibi değil aynı abla gibi görünüyor” gibi yorumlar yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın