Kerem Bürsin’den Hande Erçel paylaşımı: Günün en sevdiğim zamanı

 Kerem Bürsin’den Hande Erçel paylaşımı: Günün en sevdiğim zamanı
Okunuyor Kerem Bürsin’den Hande Erçel paylaşımı: Günün en sevdiğim zamanı

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde başrol oynayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin dizideki rolü gerçeğe dönüşmüş ve çift aşk yaşamaya başlamışlardı.

MALDİVLERDE AŞK TATİLİ

Haklarında çıkan ‘aşk’ haberlerini uzun süre reddeden ikili, nisan ayında Maldivler tatiline çıkmış ve sosyal medya paylaşımlarıya iddiaları doğrulamıştı.

Rol aldıkları dizinin final yapmasıyla soluğu tatilde alan çift, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da yorgunluk atmıştı. İkili ardından İstanbul’a dönmüştü.

“GÜNÜN EN SEVDİĞİM SAATİ”

Şimdilerde boş vakitlerinin tümünü beraber geçiren Hande Erçel-Kerem Bürsin çiftinden yakışıklı oyuncu, önceki gün sevgilisinin evindeydi.

Sanata tutkusu ve yeteneği ile bilinen Hande Erçel, resim yapmak üzere hazırlıklara başlıyordu. Bürsin ise sevgilisinin fotoğrafını çekip, “Günün en sevdiğim zamanı” notunu düştü.

Öte yandan başarılı oyuncu Erçel, geçtiğimiz haftalarda yeşil bikinisi ile sevgilisi Kerem Bürsin’e verdiği pozu, 23.3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlamıştı.

“KİM ÇEKMİŞ BU İNANILMAZ FOTOYU?”

Songül Öden, Ayşe Akın ve Alican Aytekin gibi ünlülerin yorum yazdığı fotoğrafa, Kerem Bürsin’den “Wow wow wow kim çekmiş böyle inanılmaz bir fotoyu!” mesajı gelmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın