Kenan İmirzalıoğlu’na dudak uçuklatan dizi teklifi!

 Kenan İmirzalıoğlu’na dudak uçuklatan dizi teklifi!
Okunuyor Kenan İmirzalıoğlu’na dudak uçuklatan dizi teklifi!

2017 yılında ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’ filminde, 2018’de ‘Mehmet: Bir Cihan Fatihi’ dizisinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu, sevenlerini heyecanlandıracak bir haberle gündeme geldi.

47 yaşındaki başarılı oyuncunun, yapımcılığını Raif İnan ve Uğur Veli’nin üstlendiği ‘Mahsusa Trablus’ dizisinden teklif aldığı öğrenildi.

TRT 1’de yayınlanacak dizinin çekimleri Tunus, Türkiye ve Cezayir’de yapılacak. Ana karakterleri Mustafa Kemal Atatürk, Enver Paşa ve Zenci Musa olacak.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; ‘Kuşcubaşı Eşref’i canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun, bölüm başı 350 bin TL ücret alacağı konuşuluyor.

1 MİLYON TL’Yİ REDDETTİLER!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz ekim ayında kızları Lalin’i kucağına almıştı. 10 aylık olan Lalin’e, daha şimdiden annesiyle birlikte oynaması için reklam teklifleri gelmeye başladığı öğrenilmişti.

Geçtiğimiz aylarda bir bebek bezi firmasının, Sinem Kobal ve Lalin’in reklamlarda oynaması için bir milyon TL teklif ettiği iddia edilmişti.

34 yaşındaki güzel oyuncu ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun, dudak uçuklatan reklam teklifini geri çevirdiği öne sürülmüştü.

Sinem Kobal’ın, yakınlarına “Eğer Lalin ile bir projede birlikte olursak o da çocuklara fayda sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi olur. Ama şu an için çok erken. Lalin bunun için henüz çok küçük” dediği belirtilmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın