Kanseri yenen Şimal evlilik yolunda ilk adımı attı

 Kanseri yenen Şimal evlilik yolunda ilk adımı attı
Okunuyor Kanseri yenen Şimal evlilik yolunda ilk adımı attı

Bir süredir meme kanseri ile mücadele eden şarkıcı Şimal, sosyal medya hesabından hastalığını duyurmuş ve kemoterapiye başladığını söylemişti. Sevenlerinin desteğiyle zor günleri atlatan Şimal, kanseri yendi.

Ünlü şarkıcı gördüğü tedavi sonrasında uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisiyle evlilik yolunda ilk adımı attı ve nişanlandı.

“EN GÜZEL GÜN”

Kız isteme töreninden görüntüleri paylaşan 35 yaşındaki Şimal, ‘Bizim için en güzel gün’ mesajıyla mutluluğunu duyurdu.

Şarkıcıyı, ailesi ve yakın dostları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Şimal’ın kahve taşırken heyecanlandığı anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Öte yandan yaklaşık 5 ay önce meme kanserine yakalandığını duyuran güzel şarkıcı Şimal, müjdeli haberi paylaşmış, gözyaşları içinde kanseri yendiğini açıklamıştı.

“BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM”

Şarkıcı, “Test sonuçlarım geldi. Hiç kitlem kalmamış, o kadar mutluyum ki… Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm, çok mutluyum. Sırada ameliyatım var. İlaçlardan sonra ameliyat tarihim belirlenecek” diye konuşmuştu.

Şimal, “Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz… Dışımı süslerken, içimi unutmuşum… Kendime çok kızgınım! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım.” ifadelerini kullanmıştı.

“LÜFTEN ERTELEMEYİN”

Şimal, hemcinslerine, “Tüm kadınlarımız erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen siz benim gibi kendinizi ertelemeyin!” diye seslenmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın