KAAN YILDIRIM AŞK HAYATI AÇIKLAMASI…

 KAAN YILDIRIM AŞK HAYATI AÇIKLAMASI…
Okunuyor KAAN YILDIRIM AŞK HAYATI AÇIKLAMASI…

Yeni sezonda ‘’Mevlana’’ dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Kaan Yıldırım, önceki gün Etiler Steakroom isimli mekan çıkışı görüntülendi. Kaan Yıldırım Hadise Açıkgöz ile biten ilişkisi ardından ilk kez konuştu.

Canlandıracağı karakter için sık sık yaptığı çalışmaları sosyal medya hesabından da paylaşan Kaan yıldırım’ın yeni imajı dikkatlerden kaçmadı. Keyfi yerinde gözüken oyuncu ‘’ Mevlana ’’ dizisi için gazeticelere, ‘’Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum. Savaşçı bir generali canlandırıyorum. Bunun için de iyi bir şekilde çalışıyorum. Canlandıracağım karakter için kılıç kullanma ve at binme gibi eğitimler alıyorum, heyecanla bekliyorum’’ dedi.  

Kaan Yıldırım şarkıcı Hadise ile biten ilişkisi ardından gazatecilerin sorusuna ilk kez yanıt verdi. Ünlü oyuncu gazatecilerin ‘’ hadise hanım ile ayrıldınız öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?’’ sorusuna yanıt verdi.

“KARŞI TARAFIN BİR İLİŞKİSİ VAR”

Yıldırım, “Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu konulara girmem hiç uygun olmaz. Ayıp olur. Onun için sizin de anlayış göstermenizi istiyorum” diyerek noktayı koydu. Arkadaşı Eren Hacısalihoğlu ile aracına binen Kaan Yıldırım mekadan ayrıldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın