Kaan Tangöze oğlunun doğum gününe katılmadı

 Kaan Tangöze oğlunun doğum gününe katılmadı
Okunuyor Kaan Tangöze oğlunun doğum gününe katılmadı

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin büyük oğlu Hakan 11 yaşına girdi. Seçkin Piriler ailesi ve Hakan’ın arkadaşlarının katıldığı bir doğum günü partisi düzenledi.

Bu mutlu anları sosyal medya hesabından paylaşan Piriler, “Hakan 11 yaşında. Bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize çok teşekkür ederiz” yazdı.

Partiye Kaan Tangöze’nin katılmaması dikkat çekti. Seçkin Piriler siyah yırtmaçlı elbisesiyle beğeni topladı.

“KAVGA DOĞRU”

Seçkin Piriler’in Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan’ın müzisyenin şimdiki eşi Kıvılcım Ural’la kavga ettiği iddia edilmişti. Hakan Tangöze, “Evet, kavga doğru” diye konuşmuştu.

Yaşanan olaylar sonrası Seçkin Piriler sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Çocuklarım, kırmızı çizgim. Maruz kaldıkları şiddeti, iki kadın kavgası ve kıskançlığa çevirmeye çalışmak bu olayı örtbas edemez. Çocuklarım ve benden özür dileneceği yerde aksine hakaret ve iftiraya maruz bırakılmamız bir şiddettir.

“Çocuklarımın bu şekilde gündeme gelmesini asla istemem. Onları kimsenin üzmesine ve hırpalamasına hele hele yalancılıkla suçlamasına asla müsaade etmem. Olay, bir sürü insanın içinde gerçekleşmiştir. Elbet birlikte bunu da atlatırız.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın