İddialı Saç Aşıkları Koşun! Yaz Akşamları Kullanabileceğiniz Birbirinden Etkileyici 13 Saç Modeli

 İddialı Saç Aşıkları Koşun! Yaz Akşamları Kullanabileceğiniz Birbirinden Etkileyici 13 Saç Modeli
Okunuyor İddialı Saç Aşıkları Koşun! Yaz Akşamları Kullanabileceğiniz Birbirinden Etkileyici 13 Saç Modeli

Hazır kapanmalar da bitmişken yaz akşamlarının tadını doyasıya çıkarma vakti geldi, çattı! Herkesin sabırsızlıkla beklediği yasaksız yaz akşamları için “Hangi saç modelini tercih etmeliyim?” derdinizi sonlandıracak bir içerik hazırladık!  Katılacağınız özel günlerde yaz akşamlarının romantik etkilerini saçlarınızda hissedeceğiniz, benzersiz saç modellerini sizler için bir araya getirdik. Fresh yaz akşamlarında herkesi saçlarınızla büyülemenize yardımcı olacak saç modellerini, en şık kombinlerinizle tamamlayabilir ve oldukça havalı bir görünüme imza atabilirsiniz. Gelin 2021 yazında hangi saç modellerinin moda olduğunu birlikte inceleyelim!

1. Uğraşılmamış bir görünüm için dağınık topuz seçeneklerine göz atın.

Özel gecelerin yıldızı topuz modelleri, uzun yıllardır yerini dağınık topuzlara bıraktı! 2021 yazında katılacağınız günlerde rüzgarı da baz alarak, dağınık topuz modellerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Özellikle önlerinizi açıkta bırakacak ensede topuzlar, oldukça şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

2. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek sıkı atkuyrukları… ????

Ünlü isimlerin severek kullandığı sıkı atkuyrukları, bu yaz favori saç modeliniz olabilir! Kullandıkça seveceğiniz atkuyruğu saç modelleri, yüz hatlarınızı belirginleştirirken bir yandan da gözleriniz çekik gösterecektir. Yaz akşamları tercih edebileceğiniz atkuyruğu modelinizle, hem sade hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Unutmadan söylemeliyiz ki, atkuyruğu saç modeliyle makyajınız olduğundan çok daha iddialı bir görünüm kazanacak!

3. Balon örgülerle oldukça farklı bir stile imza atın!

Bu yazın favori saç modelleri arasında yer alan balon örgüler, 7’den 70’e tüm ünlülerin kullandığı saç modelleri arasında yer alıyor. Ünlü isimlerin kullanmayı çok sevdiği balon örgüleri, eğlenceli yaz akşamlarında kullanabilir ve renkli tokalarla, farklı bir stile imza atabilirsiniz.

4. Katılacağınız özel günlerde tel tokalardan yardım almayı deneyebilirsiniz.

Düz saç hemen hemen her zaman oldukça moda! Fakat günümüz saç modelleri arasında yer alan düz saç, ne yazık ki sade kullanılınca biraz demode kaçabiliyor. Bu nedenle dümdüz yaptığınız saçlarınızı iri tel tokalarla destekleyebilir, farklı ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

5. Ensede topuz modelleriyle oldukça şık bir görünüm yakalayabileceğinizi unutmayın.

Bella Hadid ve Hailey Baldwin Bieber tarzı ensede topuz modelleri, her ne kadar baş ağrıtıyor gibi görünse de 2021 yazında oldukça moda! Sade ama iddialı bir görünüm için tercih edebileceğiniz sıkı ensede topuz modellerini, trend takılarla desteklemeniz gerektiğini unutmayın.

6. Yarım atkuyruğu ile dikkat çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Uzun zamandır özel günlerde tercih edilen saç modelleri arasında yer alan yarım atkuyrukları, 2021 yazında sıklıkla karşılaşacağınız modeller arasında yer alıyor. Özellikle dalgalı formdaki saça uygulanan yarım atkuyrukları, daha etkileyici ve şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır!

7. Dönem saçlarının etkileyici görünümünü saçlarınıza taşıyın.

Son zamanlarda artan dönem kadını görünümünü saç modelinizle yakalayabilirsiniz! Özellikle saçlarınızda uygulayabileceğiniz farklı fön çekme yöntemleriyle kısa sürede şık ve etkileyici bir imaja sahip olabilirsiniz. Dönem saç modelleri için 60’lı ve 70’li yılların trend saç modellerini gözden geçirmeyi unutmayın.

8. 2021 yaz trendini mikro örgülerle yakalayın!

Balon örgülerle kapışan mikro örgüler, neredeyse çoğu ünlü ismin tercih ettiği saç modelleri arasında yer alıyor. Eğlenceli kombinlerinizde tercih edebileceğiniz mikro örgüleri, yaz günleri dilediğiniz her saatte kolayca kullanabilirsiniz.

9. Fular örgü modelleriyle yaz gecelerinde hem farklı hem de şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Özellikle bahar aylarında sıkça kullanılan fular modelleri, 2021 yaz akşamlarında saç modeli tercihlerinizde kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Bu senenin modası örgü modelleri, renkli fularlarla oluşturabilir ve oldukça modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

10. Fresh bir saç modeli için ıslak görünüme şans vermelisiniz.

2021 yazında da moda olan ıslak görünüm, saçtan makyaja neredeyse her alanda dikkat çekici görünmenize yardımcı oluyor. Katılacağınız özel gecelerde trend bir saç modeli arıyorsanız, kuaförünüzden ıslak bir saç görünümü için tüyolar alabilirsiniz. Not: Bu saç modelini ıslak görünüm bir makyajla tamamlamayı unutmayın!

11. Sakin ama eğlenceli dalgaları saçlarınıza taşıyabilirsiniz!

Günlük hayatta ve özel günlerde sıklıkla başvurulan modeller arasında yer alan dalgalı saç modelleri, farklı çeşitleriyle pişti olmanıza izin vermiyor! 2021 yazının eğlenceli ruhunu saçlarınıza taşımak istiyorsanız, sakin ama eğlenceli dalgaları saçlarınıza taşıyabilirsiniz. “Yok ben klasikçiyim” diyorsanız, yeni nesil eğlenceli saçları 2021 yazında oldukça fazla göreceğinizi de sakın unutmayın!

12. Saç aksesuarları ile saçlarınızı etkileyici kılabilirsiniz.

Çoğu kadın tarafından sevilse de kullanım konusunda tedirginliğe sebep olan saç aksesuarları bu yaz çok moda! Artık gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz saç aksesuarları, 2021 gece ve gündüzlerinde etkileyici bir stile sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

13. Perçemlerinizi sık sık açığa çıkaracak modeller kullanabilirsiniz.

Bu yılın modası perde kahküller ve perçemler, yaz akşamlarında tercih edeceğiniz topuz modellerinde kullanmanız için oldukça ideal. Önleriniz biraz kısaysa, hiç düşünmeden etkileyici bir topuz modelini tercih etmeniz gerekiyor. Sıkı ya da bol, enseden ya da tepeden hiç fark etmez, yüzünüze yakışan topuz modeliyle yaz akşamları büyüleyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

Sizin en beğendiğiniz saç modeli hangisi? Yorumlarda buluşalım…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın