İbrahim Tatlıses 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’ya kavuştu

 İbrahim Tatlıses 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’ya kavuştu
Okunuyor İbrahim Tatlıses 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’ya kavuştu

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ile kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya arasındaki aşk gündeme bomba gibi düşmüştü. İbrahim Tatlıses kısa süre önce sevgilisiyle evlendiği söylemiş daha sonra ise konunun yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım atmıştı.

İbo Show’da açıklamalarda bulunan Tatlıses, iddialarının doğru olmadığını, Gülçin Karakaya’nın kendisine çok iyi baktığını söyledi. Tatlıses, Karakaya ile aralarında çok güçlü bir bağ olduğunu da sözlerine eklemişti.

Tatlıses, bir süre hasret kaldığı sevgilisine yeniden kavuştu. Sevgilisi de kavuşma anlarını, “Geldi gönlümün efendisi” notuyla kalp emojisi koyarak paylaştı.

“GÜLÇİN BANA ÇOK İYİ BAKIYOR”

“İbo Show”un geçtiğimiz aylarda yayınlanan bölümünde İbrahim Tatlıses’ten sürpriz bir itiraf geldi. Ünlü sanatçı daha önce ‘asistanım’ dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

Programın konuklarından Ebru Yaşar’ın “Sen nikâhlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi.

“BİZİMKİ GÖNÜL EVLİLİĞİ”

Ünlü sanatçı sözlerinin yankı bulmasının ardından açıklama yaptı. Karakaya ile resmi olarak nikâh masasına oturmadıklarını belirten Tatlıses, “Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği” dedi.

Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturan Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını verdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın