HANDE ERÇEL POZLARIYLA BEĞENİ TOPLADI

 HANDE ERÇEL POZLARIYLA BEĞENİ TOPLADI
Okunuyor HANDE ERÇEL POZLARIYLA BEĞENİ TOPLADI

FOX TV’de yayınlanan ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde başrol oynayan Hande Erçel, final çekimlerinin ardından tatil yapmak için Bodrum’a gitti.

Her anını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, son olarak bikinili bir pozunu paylaştı.

Instagram’da 23,9 milyon takipçisi bulunan Erçel, havuz başındaki bikinili pozlarını ve sevgilisinin elini tuttuğu bir fotoğrafını paylaştı. Oyuncunun paylaşımı bir saatte 1.5 milyondan fazla beğeni aldı.

“İÇİM AÇILIYOR”

Bergüzar Korel, Hande Erçel’in fotoğraflarına “Hande içim açılıyor nasıl güzelsin” yorumunu yaptı.

“İÇİMDEN GELDİ, PAYLAŞTIM”

 

Hande Erçel (27), kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bürsin’in (34) doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla kutlamıştı.

 

Güzel oyuncu, “Sana sahip olduğum için çok şanslıyım” notunu yazdığı ve binlerce beğeni alan gönderisi hakkında, “İçimden geldi, paylaştım” yorumunda bulunmuştu.

 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde toplantı çıkışı görüntülenen Hande Erçel, aşk yaşadığı Kerem Bursin ile birlikte rol alması için sinema filmi teklifi geldiği sorularına yanıt vermişti.

Oyuncu, “Ben de sizlerden öğreniyorum arkadaşlar, böyle bir teklif gelmedi. Tabiki gelirse seve seve oynarız” diye konuşmuştu.

KAHKAHA ATTI

Sosyal medyada Türkiye’nin en kaslı erkekleri sıralamasında zirveyi zorlayan Kerem Bursin’in bu kadar konuşulmasına yanıt vermeyen Erçel, “Bu soruya ne diyebilirim ki” diyerek kahkaha atmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın