Haluk Levent şaşırttı: Bir buçuk yıl sonra yurt dışına yerleşiyorum

 Haluk Levent şaşırttı: Bir buçuk yıl sonra yurt dışına yerleşiyorum
Okunuyor Haluk Levent şaşırttı: Bir buçuk yıl sonra yurt dışına yerleşiyorum

Toplumsal olaylara karşı duyarlılığıyla Türkiye’nin sevgisini kazanan ve kurucusu olduğu AHBAB derneği ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan Haluk Levent, Twitter’dan yaptığı paylaşımla sevenlerini şaşırttı.

HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI

Gelecek yılın 26 Kasım gününden itibaren yurt dışına yerleşeceğini söyleyen Haluk Levent, artık müzik yapmak ve kendisine zaman ayırmak istediğini belirtti.

Ünlü şarkıcı ayrıca kurucusu olduğu AHBAP’taki üyeliğinin devam edeceğini ancak görevini başka birine teslim edeceğini de açıkladı.

“ARTIK MÜZİK YAPMAK VE KENDİME ZAMAN AYIRMAK İSTİYORUM”

Sosyal medyada aktif olan 52 yaşındaki Haluk Levent, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“1,5 YIL DAHA KATLANACAKSINIZ BANA”

“Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. AHBAB üyeliğim devam edecek. AHBAP’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana”

“YILLARDIR HAYALİMDİ”

Levent, sözlerine; “Yorumlara üzülüyorum. Yıllardır hayalimdi yurt dışında sentezler yapmak. Bu nedenle biraz orada kalmak, müzikal arayışlarda bulunmak istedim.

Burası vatanım. Terk etmem! Ama Haluk abinizi de anlayın. Hayallerinin peşinden koşan bir çocuk o. Bakın müzik direktörüm bile isyanda” diye devam etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın