Hadise sahne dansıyla olay oldu! Sosyal medyayı salladı

 Hadise sahne dansıyla olay oldu! Sosyal medyayı salladı
Okunuyor Hadise sahne dansıyla olay oldu! Sosyal medyayı salladı

Kaan Yıldırım ile ayrılığı ve ardından Mehmet Dinçer’le olan birlikteliğiyle son dönemlerin en çok konuşulan şarkıcılarından biri olan Hadise’nin son yaptığı dans paylaşımı, saniyeler içinde binlerce kişi tarafından beğeni aldı.

Son dönemlerde benzer tarzda sahne kıyafeti giydiği için eleştirilen Hadise eleştirilere yanıtını yaptığı paylaşımlarla veriyor.

Son olarak yaptığı iddialı dansı paylaşan Hadise kendisine ise “Şampiyon” diyor. Hadisenin dansı sosyal medyada da uzun süre gündemde kaldı.

“HADİSE GERİ DÖNDÜ”

Pandemi nedeniyle bir buçuk yıl sonra ilk kez yeniden sahneye çıkan ünlü şarkıcı, önceki gün çekilen fotoğraflarını, ‘Hadise geri döndü!’ notuyla yayınlamıştı.

Şarkıcı Hadise, evlenecekleri konuşulan oyuncu Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra geçen haziran ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Bodrum Türkbükü’nde plajda görüntülenen ikilinin mutlu halleri kameralara yansımış, samimi görüntüleri uzun süre gündem olmuştu.

Sonrasında bayram tatili için Meksika’ya gittikleri sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıkan taze aşıklar, soluğu gözde tatil beldesi Tulum’da almıştı.

AŞKINI HAYKIRDI

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı fotoğraf paylaşan çiçeği burnundan çiftten Hadise, sevgilisi Dinçerler’e verdiği pozu “Bu gülümseme benim ama sebebi sensin” cümlesini ispanyolca yazarak paylaşmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın