Hadise klibi için elbisesiyle havuza daldı

 Hadise klibi için elbisesiyle havuza daldı
Okunuyor Hadise klibi için elbisesiyle havuza daldı

Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, son dönemde aşk hayatıyla ve konserlerinde tercih ettiği kıyafetlerle gündemden düşmüyor.

Acun Ilıcalı’nın yeni sezonda O Ses Türkiye kadrosunda yer almayacağını ve O Ses Rap’e devam edeceğini açıkladığı Hadise, müzik çalışmalarına da hız verdi.

Coş Dalgalan şarkısının klip çekimlerine başlayan güzel şarkıcı, elbisesiyle su altına daldı. Dalış tüpü kullanarak havuzun içinde çekimler yapan Hadise o anlardan kareleri de Instagram’dan paylaştı.

SÜRPRİZ AŞK

Hadise, evlenecekleri konuşulan oyuncu Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra geçtiğimiz haziran ayında Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

TULUM’DA YAKALANDILAR

Bayram tatili için Meksika’ya gittikleri sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıkan taze aşıklar, soluğu gözde tatil beldesi Meksika Tulum’da almıştı.

Ünlü çift, yine hayranları tarafından yakalanmıştı. Hadise ve Dinçerler’in bir restoranda yemek yerken çekilen fotoğrafı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

AŞKINI BÖYLE HAYKIRDI

Instagram hesaplarından ayrı ayrı fotoğraf paylaşan çiçeği burnundan çiftten Hadise, sevgilisine verdiği pozu, İspanyolca “Bu gülümseme benim ama sebebi sensin” mesajını yazmıştı.

İş insanı Mehmet Dinçerler de Tulum’da konakladıkları otelin balkonundan Hadise’ye sırtı dönük poz vermiş, bu kareyi takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın