Güllü, Fethiye’de kavgaya karıştı!

 Güllü, Fethiye’de kavgaya karıştı!
Okunuyor Güllü, Fethiye’de kavgaya karıştı!

Kızı ve yardımcısı ile Fethiye’nin Çalış semtinde kamp işletmeciliği yapan Güllü’nün, mal sahibine 5 bin 200 TL kira bedelini aylardır ödeyemediği öğrenildi.

74 BİN TL BORÇ!

Magazin D’nin haberine göre; ünlü şarkıcı, toplam 47 bin TL’yi bulan borç yüzünden mal sahibi Erdal Bolatcan ile önce davalık oldu, daha sonra kavga etti.

Kızı Tuyan Ülkem ve Deniz adındaki yardımcısıyla mekan sahibini darp ettiği iddia edilen Güllü gözaltına alındı.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri sanatçı, kızı ve yardımcısını karakola götürdü. Saldırıda çeşitli yerlerinden yaralanan mekan sahibi, ünlü ses sanatçısı ve beraberindekilerden şikayetçi oldu.

‘ÖLDÜ’ İDDİASINA İSYAN ETTİ!

Geçtiğimiz mayıs ayında Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programında yeni imajıyla dikkat çeken Güllü, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“İki ay önce hakkımda ‘öldü’ haberleri çıktı. İnsanlar akın akın yazmaya başladılar. Geçenlerde bir restorana gittim, otoparkçı ‘abla sen ölmedin mi?’ dedi.”

“Yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim, iyi ki de yapmışım” diyen ünlü şarkıcı, Alişan’ın sorusu üzerine evlilik defterini kapattığını açıklamıştı.

Özel hayatıyla ilgili açıklama yapan Güllü, “Evlilik, aşk benden uzak olsun. Almayayım, alana da mani olmayayım. Ben kapadım o defterleri” ifadelerini kullanmıştı.

GÜLLÜ’NÜN YENİ İMAJI

Katıldığı programda şarkılar söyleyen Güllü, yeni tarzıyla dikkat çekmişti. 90’lı yıllara damga vuran sanatçı, Afrika örgüsü yaptırdığını söylemişti.

Uzun yıllar kilolarıyla başı dertte olan Güllü, 2017’de tüp mide ameliyatı olmuştu. Başarılı geçen ameliyatın ardından 70 kilo veren ünlü şarkıcı, değişimiyle herkesi şaşırtmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın