Gökhan Çıra’dan ‘Selin’in parasıyla hava mı atıyorsun?’ yorumuna jet yanıt!

 Gökhan Çıra’dan ‘Selin’in parasıyla hava mı atıyorsun?’ yorumuna jet yanıt!
Okunuyor Gökhan Çıra’dan ‘Selin’in parasıyla hava mı atıyorsun?’ yorumuna jet yanıt!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra, iki yıllık evliliklerini noktalama kararı aldı. İkili, 10 Eylül cuma günü Beykoz Adliyesi’nde görülen dava sonrası boşandı. Çiftin, çeşitli konularda yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığı ifade edildi.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yaptı: Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık.

“Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.”

“HERKES İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Adliyeden beraber çıkan ikiliden Selin Ciğerci, basın mensuplarının sorularına karşılık, “Herkes için hayırlı olsun” dedi. Ciğerci ve Çıra, farklı lüks otomobillere binerek adliyeden ayrıldı.

GELEN YORUMA DAYANAMADI

Göhan Çıra, Boşanma davasının ertesi günü 3.5 milyon TL’lik aracıyla poz verince sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Çıra, gelen bir yoruma daha fazla dayanamayarak sessizliğini bozdu.

Eski futbolcu, bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun?” şeklindeki yorumuna şu karşılığı verdi: “Gördüğün o, bildiğin değil.”

‘120 MİLYON TL’ İDDİASI!

Öte yandan Hürriyet’in haberine göre; ikili, Bodrum’daki iki evini bölüşecek ve kozmetik şirketindeki ortaklıklarını devam ettirecek. Gökhan Çıra’nın 120 milyon TL alacağı iddiasının ise doğru olmadığı öğrenildi.

Şirket üzerine kayıtlı milyonluk lüks araçların, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri öne sürüldü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın