Feyza Aktan’dan Özcan Deniz’e gizli kamera suçlaması!

 Feyza Aktan’dan Özcan Deniz’e gizli kamera suçlaması!
Okunuyor Feyza Aktan’dan Özcan Deniz’e gizli kamera suçlaması!

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında nikah masasına oturmuş ancak çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. Boşandıktan kısa süre sonra barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken, bu kez karşılıklı suçlamalar gelmişti.

Feyza Aktan, çocuğu Kuzey’le oturduğu eve kamera yerleştirerek kendisini izledikleri, görüntüleri montajlayarak basına sızdırdıkları ve kendisine iftira attıkları iddiasıyla eski eşi Özcan Deniz ve kız kardeşi Sibel Semerci hakkında suç duyurusunda bulundu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatı Emek Emre aracılığıyla başvuran Aktan, sürekli olarak evinin izlenmesinden, görüntülerin kaydedilmesinden ve kendisine hesap sorulmasından rahatsızlık duyduğunu belirtti.

Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar’ın haberine göre; Feyza Aktan’ın avukatı Emek Emre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunduğu dilekçede şu detaylara dikkat çekti:

“Evdeki bakıcı, şüphelilerin talimatıyla müvekkili tahrik etmiştir. Bu anları haksız ve hukuksuz şekilde kayıt altına alan Özcan Deniz ve Sibel Semerci müvekkilin bakıcıya bağırdığı kısmı basına servis etmiştir…”

“Sibel Semerci, müvekkilin tüm özel telefon görüşmelerini, evdeki tüm özel hallerini kayıt altına aldırmış, mahrem olan alanını paylaşmıştır.”

SİGORTASI BİTEN ARACINI ESKİ EŞİNDEN ALDI!

İkili, geçtiğimiz haziran ayında dikkat çeken bir haberler gündeme gelmişti. Yıllardır eski eşi Özcan Deniz’in üzerine olan aracı kullanan Feyza Aktan, trafikte çevirmeye takılmıştı.

Aracın trafik sigortasının bittiği ortaya çıkan Feyza Aktan, ısrarlarına rağmen trafik polislerini ikna edememiş ve araç Levent’te bir otoparka çekilmişti.

Aktan sigorta borcunu ödemeyi teklif etse de araç Özcan Deniz’in üzerine olduğu için bu talep reddedilmişti. Olayın ardından Özcan Deniz, aracını eski eşinden geri almıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın