Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin’den yeni hamle! Birbirlerini sildiler

 Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin’den yeni hamle! Birbirlerini sildiler
Okunuyor Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin’den yeni hamle! Birbirlerini sildiler

Kaan Yıldırım ile boşandıktan sonra Seda Sayan’ın işletmeci oğlu Oğulcan Engin ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Ezgi Eyüboğlu, sevgilisiyle yollarını geçtiğimiz hafta ayırmıştı.

TEK TEK SİLDİ

Ayrılık sonrası 33 yaşındaki Ezgi Eyüboğlu, sosyal medya hesabından Oğulcan Engin ile olan tüm fotoğraflarını silmişti.

“EZGİ’YE SORUN” DEMİŞTİ

Sahibi olduğu mekan çıkışı görüntülenen Oğulcan Engin ise ayrılık sorularına; “Benim haberim yok, Ezgi Hanım’a sorun” yanıtını vermişti. Ancak kısa bir süre sonra ise o da fotoğrafları kaldırmıştı.

TAKİBİ BIRAKTILAR

Ayrılığa rağmen birbirlerini takip etmeye devam eden ikili, aralarındaki son bağı da kopardı. Engin ve Eyüboğlu karşılıklı olarak birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Her fırsatta romantik paylaşımlar yapan ve evlenmelerine kesin gözüyle bakılan çiftin, birbirlerini silme noktasına getiren ayrılık sebepleri merak konusu oldu.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ”

Öte yandan ayrılmadan birkaç hafta önce Alaçatı’da tatil yapan Oğulcan Engin ile sevgilisi Ezgi Eyüboğlu, Alaçatı Roop’ta kahvaltı çıkışı görüntülenmişti. Muhabirlerle sohbet eden çiftten Engin, “Ben kaçayım Ezgi Hanım’ın konuşacakları vardır” diyerek röportajdan çıkmıştı.

Evlilik ile ilgili sorulara yanıt veren güzel oyuncu, “Yok yok hayır şu anda öyle bir şey…” ifadelerini kullanmıştı.

GALADA ORTAYA ÇIKMIŞTI

İki yıldır aşk yaşayan çiftin birliktelikleri, katıldıkları ‘Bayi Toplantısı’ filminin galasında ortaya çıkmıştı. Ardından ilişkilerini gizlemeyen çift, birbirleriyle çekildikleri fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunuyordu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın