Eski Victoria’s Secret Modeli Bridget Malcolm Kariyerinde Yaşadığı Travmatik Olayları Yıllar Sonra Paylaştı!

 Eski Victoria’s Secret Modeli Bridget Malcolm Kariyerinde Yaşadığı Travmatik Olayları Yıllar Sonra Paylaştı!
Okunuyor Eski Victoria’s Secret Modeli Bridget Malcolm Kariyerinde Yaşadığı Travmatik Olayları Yıllar Sonra Paylaştı!

Bir eğlence sektörü vakası daha… Eski Victoria’s Secret modeli Bridget Malcolm, bir zamanlar tanıtımında rol aldığı markayı ifşa etti. Malcolm, göğüs bedeni büyüdüğü için defileden nasıl çıkarıldığını ve orada çalıştığı sürede yaşadığı travmatik deneyimlerini paylaştı.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/alexgurley/brid…

Bridget Malcolm, yoğun travma sonrası stres bozukluğu nedeniyle daha önce hiçbir şekilde bahsedemediği model endüstrisindeki travmatik deneyimleri hakkında konuştu.

2017 defilesinden sütyen ölçüsünü büyüttüğü için reddedilip çıkarıldığını açıklayan eski Victoria’s Secret modeli, bir Instagram videosunda verdiği mücadeleleri samimi bir şekilde dile getirdi.

Bridget; “18 yaşıma geldiğimde tek başıma üç farklı ülkede yaşadım. Antarktika hariç tüm kıtaları gezdim. Çok yaşlı bir adam tarafından tacize uğradım ve birçok kez cinsel saldırıya da uğradım” dedi.

www.instagram.com

“Menajerim bana kilo vermek için kokain kullanmamı söyledi… Reşit olmadığım sıralarda ise kilo vermek için çok fazla seks yapmam gerektiği söylendi.”

Bridget; “İçki içmeden sosyalleşemez oldum. Geceleri uyumak için Xanax ve Ambien’i fazlaca kullanıyordum ve bu daha 18 yaşıma gelmeden önceydi.” diye itiraf etti.

www.instagram.com

Bununla birlikte Bridget, anoreksi ve ortoreksi ile mücadele ederken travma sonrası stres bozukluğu oluştuğunu ve ayrıca anksiyete, depresyon gibi sağlık sorunları ile de mücadele ettiğini açıkladı.

26. doğum gününde sinir krizi geçirip, bir yıl boyunca panik atak geçirmeden evden çıkamayınca işler tepetaklak olmuş.

www.instagram.com

Neyse ki Bridget ihtiyacı olan yardımı aldı ve şimdi çok daha iyi durumda, sesinin moda ve modellik endüstrisinde bir fark yaratabileceğini umuyor.

www.instagram.com

Bridget; “İki yıldan fazla süredir uyuşturucu veya alkol kullanmadım. Dört yıldır bir yeme bozukluğundan kurtulmaya çalışıyorum. Artık daha mutluyum. Hiç olmadığım kadar güçlüyüm ve iyi hissediyorum.” dedi

www.instagram.com

“Gerçek şu ki, bu duruma gelmeden önce deneyimlerim hakkında konuşamazdım çünkü yoğun travma sonrası stres bozukluğumun geri dönüşleri olurdu. Ayrıca tekrar panik ataklarım olurdu ve iyi olmazdım.”

Bridget; “Şu anda iyiyim. Moda ve modellik endüstrisinde uzun bir kariyer yapabilen şanslı modellerden biriyim, ancak işimde taciz uğramamalıyım.” dedi.

www.instagram.com

Aşağıdaki videoda söylemek zorunda kaldığı her şeyi dinleyebilirsiniz.

View this post on Instagram

A post shared by Bridget Malcolm (@bridgetmalcolm)

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın