Emine Ün’den koronavirüs aşısı iddialarına yanıt!

 Emine Ün’den koronavirüs aşısı iddialarına yanıt!
Okunuyor Emine Ün’den koronavirüs aşısı iddialarına yanıt!

Emine Ün, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından üzücü bir haber duyurmuştu. Instagram’da annesine sarılıp öptüğü bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Şu an üzüntümün tarifi yok” derken, kendi sağlık durumu hakkında da bilgi vermişti.

“ÜZÜNTÜMÜN TARİFİ YOK”

“Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım. Fakat bu sefer malesef öyle olamadı. Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber Covid olduk…”

“Tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı. Ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün. Uzun uzun yazılacak bişey yok, çünkü şu an üzüntümün tarifi yok…”

“Öyle çok arayan soran yazan var ki, tanıdığım tanımadığım, hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek için yazmak istedim. Çok teşekkür ederim, sağ olun. Allahım anneciğime, bana ve tüm hastalarımıza şifa versin inşallah.”

“AŞILARIMIZ YAPILMIŞTI”

Emine Ün, koronavirüs aşısı olmadıkları yönündeki iddialar üzerine yeni bir açıklama yaptı: Annemin de, benim de aşılarımız yapılmıştı. ‘Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak’ diye bir şey yok…

“Sadece aşı olanlar genelde hastalığı daha normal şartlarda atlatabiliyor, o da kişiye göre değişebilen bir durum. Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı fakat annemin çok ciddi kronik rahatsızlıkları var…”

“Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde.”

‘SÜT KARDEŞLER’ ERTELENDİ

Uyarlaması Nejat Uygur’a ait olan ‘Süt Kardeşler’ izleyici ile buluşmaya hazırlanıyordu. 18 Ağustos’ta perde açacak olan tiyatro oyunu, Emine Ün’ün koronavirüse yakalanması nedeniyle ertelenmişti.

Emine Ün, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:
“Heyecanla seyircimizle buluşmayı beklerken, maalesef Covid 19 test sonucum pozitif olduğu için oyunumuzu 1 Eylül’e erteledik. Umarım en kısa zamanda iyileşeceğim. Güzel mesajlarını, dileklerini ileten tüm tanıdığım tanımadığım dostlarıma çok teşekkür ederim.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın