Emine Ün hastaneden paylaştı! Annesi yoğun bakımda

 Emine Ün hastaneden paylaştı! Annesi yoğun bakımda
Okunuyor Emine Ün hastaneden paylaştı! Annesi yoğun bakımda

Yaklaşık iki yıldır tüm dünyaya kabus gördüren koronavirüs salgınına yakalanan ünlülerden biri de Emine Ün oldu. 43 yaşındaki oyuncu, Şişli’de özel bir hastanede tedavi görüyor.

Hastane odasından paylaşımda bulunan Emine Ün, kendisiyle birlikte Covid 19 testi pozitif çıkan annesinin yoğun bakıma kaldırıldığını belirtti.

“ÜZÜNTÜMÜN TARİFİ YOK”

Instagram’da annesine sarılıp öptüğü bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Şu an üzüntümün tarifi yok” derken, kendi sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

“Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım. Fakat bu sefer malesef öyle olamadı. Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber Covid olduk…”

“Tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı. Ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün. Uzun uzun yazılacak bişey yok, çünkü şu an üzüntümün tarifi yok…”

“ALLAHIM ANNECİĞİNE ŞİFA VERSİN”

“Öyle çok arayan soran yazan var ki, tanıdığım tanımadığım, hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek için yazmak istedim. Çok teşekkür ederim, sağ olun. Allahım anneciğime, bana ve tüm hastalarımıza şifa versin inşallah.”

‘SÜT KARDEŞLER’ ERTELENDİ

Uyarlaması Nejat Uygur’a ait olan ‘Süt Kardeşler’ izleyici ile buluşmaya hazırlanıyordu. 18 Ağustos’ta perde açacak olan tiyatro oyunu, Emine Ün’ün koronavirüse yakalanması nedeniyle ertelenmişti.

Emine Ün, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:
“Heyecanla seyircimizle buluşmayı beklerken, maalesef Covid 19 test sonucum pozitif olduğu için oyunumuzu 1 Eylül’e erteledik. Umarım en kısa zamanda iyileşeceğim. Güzel mesajlarını, dileklerini ileten tüm tanıdığım tanımadığım dostlarıma çok teşekkür ederim.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın