Ebru Polat koronavirüse yakalandı

 Ebru Polat koronavirüse yakalandı
Okunuyor Ebru Polat koronavirüse yakalandı

Enis Arıkan ve Ezgi Mola’dan sonra son olarak ünlü şarkıcı Ebru Polat’ın koronavirüs testi de pozitif çıktı. Ebru Polat kötü haber sosyal medya hesabından duyurdu.

“O kadar korunmama rağmen, evime misafirliğe gelen bir arkadaşımın ihmali yüzünden muhtemelen Covid-19 oldum” diyen şarkıcı, dört kez test yaptırdığını bunlardan ikisinin negatif, diğer ikisinin pozitif çıktığını belirtti.

KONSERLERİNİ ERTELEDİ

Polat, “Kendini ne kadar korursan koru sosyal mesafeye dikkat etmezsen ve maske takmazsan evine gelen misafir aşılıyken de korona olsa bile anlamadığım için maalesef bana da ulaştırdı. Çok üzgünüm” dedi.

Hafta sonu tekrar test yaptıracağını söyleyen şarkıcı, “Umarım negatif çıkar. Şimdilik hafta sonu olan Eskişehir ve Bodrum konserlerimi başka bir tarihe erteliyoruz. Mutlaka aşınızı yaptırın. Gerçekten çok önemliymiş” dedi. Polat koku alamadığını ama tat aldığını da sözlerine ekledi.

EVLİLİK TEKLİFİ ALDI

Tolgahan Yıldız ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Ebru Polat , son dönemde kendi markasının çıkaran ünlüler arasında yerini aldı. Polat, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ebru Polat, sekiz aydır birlikte olduğu Tolgahan Yıldız’dan evlilik teklifi aldı. Yıldız’ın evlilik teklifi ederken zorlandığı anları Instagram’dan yayınlayan şarkıcı, “Evlilik fobim ama” dedikten sonra ‘Evet’ dedi.

Polat, sevgilisinin “Bu yüzüğü altındı pırlanta yaptırdım. Altının değeri düşüyor, artıyor” demesiyle de dalga geçerek “Çok ayıp görgüsüz gibi” dedi. Polat, teklifin her anını yayınlayınca sosyal medyada gündem oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın