Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na tepki: Bu nasıl ruh hali!

 Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na tepki: Bu nasıl ruh hali!
Okunuyor Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na tepki: Bu nasıl ruh hali!

Adeta her adımı olay olan Şeyma Subaşı, kısa bir ayrılık sürecinin ardından barıştığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Bodrum’a gelmişti.

Tatil yaptıkları teneden sevgilisini beklerken çalışana fotoğraf çekmesi için ricada bulunan 31 yaşındaki fenomenin, personele ışık ve açıyı göstermesi dikkat çekmişti.

“ÇOCUĞU DA ALET ET Kİ…”

Türkiye’de günlerdir devam eden orman yangınlarına rağmen bikinili pozlarını paylaşmaya devam eden Subaşı’na, bir kez daha Deniz Akkaya’dan tepki geldi.

“Çocuğu da alet et ki, etkisi daha yüksek olsun. Aferin sana. Merak ediyorum çocuk soruyor; ‘anne bu duman nereden geliyor?’ Ne cevap veriyor. Bu fantastik kafa ile…”

“Yani nasıl ruh hali, ruhi bozukluk. Benim de kızımın kampı vardı, yolladım. Hayat devam ediyor. Edebimizden çocuğumu dahi paylaşmıyorum.”

AKKAYA: TEK ÜZÜLDÜĞÜM GÜNAHSIZ KIZIN

Uzun süredir yurt dışında olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mohammed Elsaloussi ve arkadaşlarıyla tatil için Bodrum’u tercih etmişti. Fenomen, uçak yolculuğu sırasında Mısırlı sevgilisinin kucağında poz vermişti.

Türkiye’nin dört bir yanında orman yangınları sürerken, Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı tepki çekmişti. Tepki gösterenlerden biri de eski manken Deniz Akkaya olmuştu.

Subaşı’nın pozuna sinirlenen Deniz Akkaya, “Senin için artık üzülmüyorum. Tek üzüldüğüm anne olduğun için senden hayatı öğrenen günahsız kızın” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇIK GİT MEMLEKETİMİZDEN”

Deniz Akkaya, daha sonraki paylaşımına ise şu mesajı yazmıştı:”Bodrum’da ne bindiğin tekne, ne kaldığın otelin yatak odası kimsenin umurunda değil. Bir çık git memleketimizden geldiğin yere. Bir de Türk bayrağına arkasını dönmüş poz veriyor…”

“Gerçekten soruyorum ülkede savaştan daha beter bir ortam varken, ne sebep olursa olsun kitlelere açık bir mecrada sanki nazire yapar gibi böyle şeyler koymak hastalıklı ruh halidir.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın