Demet Özdemir pembe kombiniyle beğeni topladı

 Demet Özdemir pembe kombiniyle beğeni topladı
Okunuyor Demet Özdemir pembe kombiniyle beğeni topladı

Oğuzhan Koç ile mutlu bir ilişki süren Demet Özdemir, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla iletişim kuruyor.

Geçtiğimiz günlerde 3 milyon TL’lik bir reklam anlaşması yaparak servetine servet katan güzel oyuncu, yeni sezon öncesi dinleniyor.

Özdemir, son olarak pembe kombiniyle hayranlarının karşısına çıktı. Art arda paylaşımlarda bulunan oyuncu, bir pozunda dekoltesini çiçeklerle sansürledi.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği paylaşım, kısa süre içinde gündem oldu.

“AŞI GARİP HİSSETTİRDİ”

Öte yandan konser öncesi Milas Bodrum Havalimanı’nda görüntülenen ikili, gazetecilerin sorularını yanıtladı. İkinci doz koronavirüs aşısını olduktan sonra kendisini kötü hisseden Demet Özdemir, “Aşı oldum, birazcık garip hissettim ama toparladım” şeklinde konuştu.

Kendisinden yedi yaş büyük sevgilisini sahnesinde yalnız bırakmayıp yanında Bodrum’a gelen 29 yaşındaki güzel oyuncu, Oğuzhan Koç’un elini bir an olsun bırakmadı.

BASIN MENSUPLARINA SİTEM

Habercilerin “Sürekli ayrıldılar haberi çıkıyor ama siz hemen yalanlıyorsunuz” sözlerine Özdemir, “Sürekli çıkmıyor hemen ‘sürekli’ falan demeyin. Geçen gün çıktı, o da asılsızdı” karşılığını verdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın