Demet Akalın müjdeyi verdi! Fatma teyze evine kavuşuyor

 Demet Akalın müjdeyi verdi! Fatma teyze evine kavuşuyor
Okunuyor Demet Akalın müjdeyi verdi! Fatma teyze evine kavuşuyor

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında çoğu vatandaş evlerini ve hayvanlarını kaybetmişti. Büyük yangından zarar görenler için tüm Türkiye seferber olmuş, bölgedeki vatandaşlara yardım ulaştırabilmek var gücüyle çalışmıştı.

FATMA TEYZEYİ BULMAK İÇİN HAREKETE GEÇMİŞTİ

Yangın felaketinde hem sosyal medyada hem de yardım kuruluşları aracılığıyla yaraları sarmaya çalışan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yangında kaybettiği evinin bahçesine attığı yatak üstünde uyuyan Fatma Öksüzoğlu bulmak için harekete geçmişti.

Twitter hesabından paylaşım yapan 49 yaşındaki şarkıcı, “Teyzemi buldum. Evini döşemesi, yatağı bizden…” ifadelerini kullanmıştı.

SÖZÜNÜ TUTTU

Bir çocuk annesi Akalın, Fatma Teyze’ye verdi sözü tuttu. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından Fatma Teyze için yaptırdığı evi paylaşmıştı.

EVİ TAMAMLANDI

Dün de evin son halini paylaşan Demet Akalın, gönderisine; “Haftaya Fatma teyzemin evini full teslim ediyoruz. Çok güzel oldu be” notunu düştü.

DERNEK KURACAK

Afet bölgelerine yardım için elini taşın altına koyan ünlü isim, en yakın zamanda yardım derneği kuracağını da belirtmiş ve “Çok yardım geliyor. Haluk (Levent) nasıl kurdu acaba? Şu dünyada işe yaradığını hissetmek…” şeklinde konuşmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın