Çocuğun Var Derdin Var Demişler! İşte Ünlülerin Skandallara Bulaşan Çocukları

 Çocuğun Var Derdin Var Demişler! İşte Ünlülerin Skandallara Bulaşan Çocukları
Okunuyor Çocuğun Var Derdin Var Demişler! İşte Ünlülerin Skandallara Bulaşan Çocukları

”Çocuğun var derdin var” lafı ne kadar doğru. Ebeveynlere çocuk büyütmek konusunda büyük sorumluluk düşüyor. Çocuklarının kibar, saygılı, anlayışlı, sorumluluk sahibi ve doğru davranışlar sergilemesini her ebeveyn ister. Peki bu konuda üzerlerine düşenleri yapıyorlar mı? Doğru rehberlik edip, örnek olabiliyorlar mı? Çocuklarınıza birer ayna olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Onların birer birey olduklarını kabul etmek, onlara sorumluluk bilinci aşılamak, sorunlarını konuşarak halletmek, gerektiğinde özür dileyip, teşekkür etmek çok önemli. Her istediklerine evet demek de doğru bir davranış değil. Üstelik bu şekilde büyüyen çocukların iletişimlerinin daha kuvvetli olduğu kanıtlanmış.

Ünlü bir ismin çocuğu olmak zor olsa gerek. Ebeveynlerinin parıltılı dünyasının içinde zamanla ilgisiz kalıp hatalara vurmuşlar. Üstelik çoğu anne babasının gençliğinde yaptığı hatalar ile benzer. Ünlülerin çocukları başlarını neden belaya soktular? Hangi skandallarla gündeme geldiler? Ne gibi cezalar aldılar? İşte tüm bunların cevaplarını sizler için derledik.

1. Jon Bon Jovi ve Stephanie Rose Bongiovi

2012 yılında New York’ta okuduğu sıralarda aşırı doz eroin kullanımı nedeniyle ölümden dönen Stephanie, uslanmak nedir bilmedi. Stephanie’nin başı uyuşturucu yüzünden defalarca kez derde girdi.

2. Nick Nolte ve Brawley Nolte

Nick Nolte’nin oğlu da tıpkı kendisi gibi alkol sorunu yaşadı. Brawley, 2009 yılında alkollü araba kullanırken gözaltına alındı. 2012 yılında evlenen Nolte, bu tür alışkanlıklarını azalttı.

3. Robert Downey Jr ve Indio Falconer Jr

Robert Downey Jr’ın oğlu Indio, uyuşturucu etkisi altında araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Mahkemede Indio suçlu bulundu ve rehabilitasyon merkezine gönderildi.

4. Laurence Fishburne ve Montana Fishburne

Montana Fishburne, babasının haberi olmadan porno filminde oynadı. Filmden sonra aktör Laurence Fishburne ve kızının arası açıldı. Fishburne, uzun süre kendine gelemedi ve kızıyla konuşmadı.

5. Michael Douglas ve Cameron Douglas

Oscar ödüllü oyuncu Michael Douglas’ın oğlu Cameron, uyuşturucu yüzünden hapse girdi. Beş yıl hapis cezası alan Cameron uslu durmadı, hapishanede uyuşturucu sattığı gerekçesiyle para ve iki yıl ailesiyle görüştürülmeme cezalarına çarptırıldı.

6. Nicolas Cage ve Weston Coppola Cage

Weston, önce kişisel antrenörü ile büyük bir kavga etti. Bu olaydan kısa süre sonra karısına şiddet uyguladığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

7. Emel Müftüoğlu ve Çağrı Müftüoğlu

Emel Müftüoğlu’nun kızı Çağrı, yakın arkadaşının ölümüne çok üzüldü ve intihar girişiminde bulundu.

8. Hülya Avşar ve Zehra Çilingiroğlu

Zehra, kendini aldatan sevgilisinin kız arkadaşının üstüne kaynar su dökerek hastanelik etti. Bu olay gündemi uzun süre meşgul etmişti.

9. Marlon Brando ve Christian Brando

Christian Brando, üvey kız kardeşinin şiddet uygulayan sevgilisini öldürerek hapse girdi.

10. Whitney Houston ve Bobbi Kristina Brown

Tıpkı annesi gibi uyuşturucu bağımlısı olan Bobbi Kristina Brown, bağımlılığı yüzünden erken yaşta hayata gözlerini yumdu.

11. Sinan Çetin ve Rafael Cemo Çetin

Sinan Çetin’in oğlu Rafael, geçtiğimiz günlerde kameralara verdiği çırılçıplak pozlar ile gündeme oturmuştu.

12. Micheal Jordan ve Marcus Jordan

Kadınlarla ettiği kavgalar yüzünden hakkında hukuki işlem yapılan Marcus, Twitter hesabından müstehcen fotoğraflar yayınlamasıyla da sevenlerini şoke etmişti.

13. Murat Övüç ve Burakcan Övüç

Son günlerin bombası! Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç, aracı seyir halindeyken camı açıp elindeki silahla defalarca kez ateş etti. Hem trafiği hem de insanların can güvenliğini tehlikeye atan Burakcan’ın hakkında ne karar verileceği merak konusu.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın