Cemre Kemer: Burnum estetik, bana niye benzesin?

 Cemre Kemer: Burnum estetik, bana niye benzesin?
Okunuyor Cemre Kemer: Burnum estetik, bana niye benzesin?

Önceki gün Ulus’ta bir şampuan markası ve YouTuber Danla Bilic’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ünlüleri bir araya getirdi. Geceye Özlem Ada Şahin, Buse Terim, Hazal Filiz Küçükköse, Merve Oflaz, Cemre Kemer ve Cansen Kut gibi çok sayıda isim katıldı.

Çiçeği burnunda anne Cemre Kemer de bebeğini kucağına almasının ardından ilk kez objektiflere yansıdı.

“ANNELİK DUYGUSU TARİF EDİLEMEZ”

Muhabirlerle sohbet eden 36 yaşındaki Kemer, “Annelik duygusu tarif edilecek bir duygu değil. Yaşayarak bilinecek bir şey. ’40’ı çıkınca uyku düzeni oturacak’ dedi çevremdeki insanlar ama normale döndüğü söylenemez. Bunlar tatlı yorgunluklar…” şeklinde konuştu.

“BABASINA BENZESİN”

Bebeğinin eşine benzediğini ifade eden şarkıcı, “Babasına benzemesi için dua ettim. Benim burnum estetik, bana niye benzesin? Babası yeşil gözlü, ona benzesin” diyerek, gülümsetti.

Doğum sonrası verdiği kilolarla da dikkat çeken 36 yaşındaki Cemre Kemer, eski görünümüne kavuştuğunu ifade etti.

İKİ AY ÖNCE ANNE OLDU

2020’de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Cemre Kemer-Emre Medina çiftinin kızları, yaklaşık iki ay önce dünyaya gelmişti. İkili, bebeklerine ‘Karla’ adını vermişti.

İŞTE KARLA BEBEK

Doğum yaptıktan bir ay sonra kızıyla karelerini takipçileriyle paylaşan Kemer, son paylaşımında; minik bebeğinin yüzünü ilk kez göstermişti.

KIZI İÇİN TAŞINDI

Öte yandan Kemer, doğum öncesi taşınma telaşına girmişti. Ünlü isim, bebeği için çok sevdiği Arnavutköy’deki Boğaz manzaralı yine boğaz manzaralı bir apartman dairesine taşınmıştı.

Cemre Kemer, taşınacağını; “Gitmeye hiç niyetim yoktu. Bebek odası yapabilmek için taşınıyoruz. Bir de burası çok merdivenli… Altı seneliğine kiraya çıkıyoruz. Daha sonra eski evimize geri döneceğiz” sözleriyle duyurmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın