Cedi Osman kesenin ağzını açtı! Ebru’nun tektaşının fiyatı dudak uçuklattı

 Cedi Osman kesenin ağzını açtı! Ebru’nun tektaşının fiyatı dudak uçuklattı
Okunuyor Cedi Osman kesenin ağzını açtı! Ebru’nun tektaşının fiyatı dudak uçuklattı

Final yapan ‘Hercai’ dizisinde canlandırdığı ‘Reyyan’ karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman evleniyor.

ÖZEL JET KİRALADI

Cedi Osman, pazartesi günü Ebru Şahin’e sürpriz yaptı ve özel jet kiralayarak, sevgilisiyle birlikte Kapadokya’ya gitti. Milli basketbolcu, önceki gün de ünlü oyuncuya evlilik teklifinde bulundu.

MUTLULUKLARINI PAYLAŞTILAR

Cedi Osman ve Ebru Şahin mutluluklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çifte pek çok ünlü isimden de tebrik mesajları yağdı.

Cleveland Cavaliers’tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan ünlü basketbolcu, oyuncu sevgilisi için kesenin ağzını açtı.

TEKTAŞI 1 MİLYON TL

26 yaşındaki Cedi Osman’ın, Ebru Şahin’e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyor.

“ALDIĞIMIZ TAT AYNI”

Şahin, ilişkisi hakkında, “Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın