‘Camdaki Kız’da Hayri’nin kim olduğu ortaya çıktı!

 ‘Camdaki Kız’da Hayri’nin kim olduğu ortaya çıktı!
Okunuyor ‘Camdaki Kız’da Hayri’nin kim olduğu ortaya çıktı!

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Tamer Levent, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerfi Erol, Tuğrul Tülek’in yer aldığı Camdaki Camdaki Kız dizisi, 12’nci bölümüyle 23 Eylül Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacak.

CANA VE SEDAT’I YAKALADI

Yeni bölümde; Feride, Cana ve Sedat’ı yan yana yakarlarken; evdeki bir hadiseye kızan Rafet Koroğlu esip gürlüyor. Tabi Rafet Bey’in öfkesinden Nalan hatta Muzo bile nasibin alıyor.

RAFET KOROĞLU’NUN ÖFKESİ

Buna daha fazla dayanamayan Gülcihan ise; “Rafet. Eğer bu koskoca evde yalnız ölmek istemiyorsan benim çocuklarımdan uzak duracaksın” diyerek ilk kez dişlerini gösteriyor.

Yaşadıklarını kaldıramayan Rafet Koroğlu ise otelde fenalaşırken; yardımına geçtiğimiz haftalarda da Nalan’a Cana’nın hediye ettiği bilekliği bulan Hayri yetişiyor.

CİHANGİR CEYHAN, ‘CAMDAKİ KIZ’DA

Böylece sezon finalinden bu yana sürekli yaka kartını ve ellerini gördüğümüz Nalan’ın büyük aşkı olacak Hayri ortaya çıkıyor. Dizide Hayri karakterine genç oyuncu Cihangir Ceyhan hayat verecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 16 Eylül Perşembe akşamı on birinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölüme; Feride’nin Nalan ve Sedat’a uyguladığı baskı dikkat çekti.

Feride’nin Sedat’a söylediklerine çok kızan Adil Bey, evi terk ederken, Nalan ve Sedat herkesten uzaklaşmak için baş başa teknede vakit geçirdi. Nalan’ı kimsenin üzmesine izin vermeyeceğini söyleyen Sedat, anlayışıyla kendine hayran bıraktı.

MUZO AİLE YEMEĞİNE KATILDI

Bu sırada evden gitmeye kararlı olan Muzo, Selen’in başarını kutlama bahanesiyle ailesi ile birlikte veda yemeği yedi. Koroğlu Ailesi’nin geçirdiği keyifli gecede Feride’nin kızı ve damadı için aktardan aldığı kuvvet macununu eve yollaması Nalan’ı strese soktu. Annesinin sözünden çıkmayan Nalan, Sedat’a da macundan yedirdi. Ancak gece alerjisinin tutması sebebiyle mutfağa indi.

Ertesi gün Rafet Bey’in istediği üzerine işe gitmeyen Nalan, Selen ve Gülcihan Hanım ile özel bir defileye katıldı. Davette Gülcihan’ın kardeşi Gülizar ile karşılaştılar. Kendini zorla Koroğlu Konağı’na davet ettiren Gülizar, akşam eşi Cavit ile yemeğe gitti. Rafet ve Cavit arasındaki gerginlik tansiyonu bir hayli yükseltti.

FERİDE YİNE YAPTI YAPACAĞINI

Nalan’ı gece odalarına gittiklerinde haber vermesi konusunda tembihleyen Feride’nin hamlesi herkesi şoke etti. Karşıdaki evi tutan Feride, elinde dürbünle; kızına perdeyi kapatmamasını söyledi. Annesini karşısında gören Nalan’ın başından aşağıya kaynar sular dökülürken; evi terk etmek üzere olan Muzo da Feride’nin ne yapmaya çalıştığını anladı.

Kızına yaptıklarıyla her hafta izleyenleri bir kez daha şaşırtan Feride’nin karşı evi tutup, Nalan ve damadının odasını dürbünle izlemeye çalıştı ve Muzo ise bunu gördü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın