‘Camdaki Kız’ yine izleyiciden tam not aldı

 ‘Camdaki Kız’ yine izleyiciden tam not aldı
Okunuyor ‘Camdaki Kız’ yine izleyiciden tam not aldı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’ın önceki akşam (23 Eylül Perşembe) yayınlanan 12’nci bölümü seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

Dizi, Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 8,87 reyting ve yüzde 24,64 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise 8,97 reyting ve yüzde 22,81 izlenme payı ile perşembe gününün çok izlenen yapımı oldu.

KOROĞLU KONAĞI’NDA NALAN’I ETKİSİ ALTINA ALAN GERGİNLİK
Ekrana gelen 12’nci bölümde; Nalan’ın (Burcu Biricik) Selen (Selma Ergeç) ile bir cafede otururken kendisine yaklaşan basının yönelttiği kışkırtıcı sorulara verdiği cevapların çarptırılması bir magazin krizine neden oldu. Rafet (Tamer Levent) çarptırılan haberlere öfkelendi ve konakta her zamankinin aksine Nalan ve Muzaffer’i (Enis Arıkan) de etkisi altına alan yüksek bir gerilim yaşandı. Bu sırada Feride (Nur Sürer) ve Adil (Şerif Erol) arasındaki anlaşmazlıklar gün geçtikçe yükseldi. Heyecanla takip edilen bölümün son sahnelerinde ise Rafet’in otelde fenalaşması üzerine yardımına ise Hayri koştu.

Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Orhan Eşkin, Selma Ergeç, Şenay Kösem, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

‘Camdaki Kız’ dizisi, yeni bölümleriyle her perşembe akşamı Kanal D’de.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın