Burcu Esmersoy: Yaz sonu raporu!

 Burcu Esmersoy: Yaz sonu raporu!
Okunuyor Burcu Esmersoy: Yaz sonu raporu!

Pandemi nedeniyle gelen kısıtlamaların kalkması sonucu ünlü isimler de soluğu tatil beldelerinde almıştı. Yaz mevsiminin bitmesinin ardından televizyon ve müzik dünyasının tanınmış simaları işleri nedeniyle İstanbul’a döndü.

Bazıları da pandemi nedeniyle geç açılan yaz sezonunu uzattı. Denize erken veda edemeyen isimlerden biri de Burcu Esmersoy oldu.

TATİL BİTTİ

Ancak ünlü sunucu da uzatmalı tatilini noktaladığını duyurdu. Esmersoy, paylaştığı mayolu fotoğraflarına ‘yaz sonu raporu’ notunu düştü. 44 yaşındaki sunucunun paylaşımlarına yorum ve beğeni yağdı.

“SABAH 5’TE UYANIYORUM”

Esmersoy, daha önce verdiği bir röportajda; “Çalıştıkça ışıldıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşıyorum. 8.30’da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 8’de kapanıyor. 9.30-10.00’da yatıyorum. Sabah 5’te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme” demişti.

“DOLGUYLA İŞİM YOK”

Kök hücre yaptırdığını söyleyen Burcu Esmersoy, “Kolajen desteği de var. Botoks olabilir ama dolguyla işim yok” ifadelerini kullanmıştı.

Beyaz ekmek yemediğinden bahseden ve fit vücuduyla bilinen sunucu, “Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağ, reçel… Kahvaltıda 8 simit yerim” sözleriyle şaşırtmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın