Burak Özçivit’ten oğlu Karan’a sürpriz

 Burak Özçivit’ten oğlu Karan’a sürpriz
Okunuyor Burak Özçivit’ten oğlu Karan’a sürpriz

ATV’de yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin yıldızı Burak Özçivit, oğlunu at çiftliğine götürerek Karan’a büyük bir sürpriz yaptı.

“AİLECE SEVDİĞİMİZ DOĞRUDUR”

Fahriye Evcen yeni dizisi için at binme dersi alırken baba- oğul da at çiftliğini ziyaret etti. Gördüğü atlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Karan’a babası destek oldu. Ünlü oyuncu çektiği videoya “Ailece sevdiğimiz doğrudur” notunu düştü.

Öte yandan sosyal medyayı aktif kullanan Fahriye Evcen’den yeni tatil fotoğrafı geldi. Güzel oyuncu, beyaz çizgili mayosuyla teknede poz verdi.

YANGIN AÇIKLAMASI

Türkiye’nin güneyini etkileyen orman yangınları nedeniyle üzüntülü olduklarını dile getiren Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Bodrum Gümüşlük’teki evlerinin alevlerin arasında kalmasıyla yöre halkı gibi kendilerinin de korktuğunu anlattı.

“ÇOK KORKTUK”

Çift şöyle konuştu; “Yaşanan olaylar herkesi olduğu kadar bizi de üzdü. Biz de zaten dönmüş bulunduk sonradan da bir şeyler oldu. Çok korktuk orada da fazla tadımız yoktu.”

“Zaten ikimizin de dizi hazırlıklarımız başlamıştı onun için dönmüştük. Belki bir daha gidecektik ama bu yaşananlardan dolayı insanın canı gitmek istemiyor.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın