Burak Hakkı ve Can Yaman pişti oldu

 Burak Hakkı ve Can Yaman pişti oldu
Okunuyor Burak Hakkı ve Can Yaman pişti oldu

Burak Hakkı, geçtiğimiz günlerde Yunan adası Midilli’de tepeden denizi gören jakuzide keyif yaparken çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı.

Ardından Can Yaman da o fotoğrafın birebir aynısını İtalya’nın Sardunya adasında çektirip Instagram hesabından paylaştı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

İki ünlü oyuncunun neredeyse birebir aynı olan jakuzi pozları, sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşıldı.

Öte yandan Burak Hakkı, geçtiğimiz haftalarda Türk sinemasının efsane isimlerinden Hülya Koçyiğit’in TRT 2 ekranlarında yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olmuştu.

“HABİRE ZEHİRLİYORUZ KENDİMİZİ”

Gelibolu’da aldığı topraklarla ilgili konuşan Burak Hakkı, “Oğlum doğduğunda ona bir şey bırakmak istedim açıkçası. Böyle bir yatırım yaptım, sonra ağaçları diktim. Bu arada ilaç atmıyorum, bakır atıyorum. Bakır da sağlıklı bir şey. Ben zehirli, fungosit ya da zehirli şeyler kullanmıyorum” açıklamasını yapmıştı.

“Hibrit asla kullanmıyorum. Bu konular o kadar önemli konular ki… Toprakla uğraşmak ayrı bir zevk veriyor insana. Ben hep söylüyorum benim orada küçük dertlerim var ama küçük. Büyük işlerim var çok büyük…”

“Toprak sizin ne kadar çaresiz olduğunuzu gösterdiği kadar aslında Allah’ın ve doğanın ne kadar muazzam olduğunu da gösteriyor. Günümüzde olduğu gibi ama biz burada iş temposundan kaçırıyoruz. Hazır almaktan ha bire zehirliyoruz kendimizi.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın