Britney Spears’ın nişanlısının eski sevgilisi konuştu!

 Britney Spears’ın nişanlısının eski sevgilisi konuştu!
Okunuyor Britney Spears’ın nişanlısının eski sevgilisi konuştu!

Bir süredir tüm vesayetini elinde tutan babası Jamie Spears ile mahkemelik olan ve zor günler yayaşan Britney Spears, geçtiğimiz hafta sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandı. İkili, evlilik yolunda ilerlerken, Asghari’nin şarkıcı eski sevgilisi Mayra Veronica ise sessizliği bozdu.

“TURNAYI GÖZÜNDEN VURDU!”
Independent Türkçe’nin haberine göre; Maddi herhangi bir imada bulunmadığını söyleyen Veronica, “Sam, nihayet turnayı gözünden vurdu. Britney de öyle… Sam son derece destekleyici biri, gerçekten ama gerçekten öyle ve yaşadığı onca şeyden sonra Britney’in ihtiyacı olan buydu. Onlar adına çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Mayra Veronica, Sam Asghari’nin Spears’la doğru nedenlerle birlikte olduğuna inanıp, inanmadığı sorulduğundaysa, “O gerçekten tatlı bir adam.” açıklamasını yaptı.

“NİŞAN YÜZÜKLERİNİ BEĞENDİM”
Ünlü şarkıcının doğru kişiyle birlikte olduğunu düşündüğünü ifade eden Veronica, Asghari’nin büyüleyici biri olduğunu dile getirdi. Maya Veronica, ayrıca Asghari’nin seçtiği nişan yüzüğünü beğendiğini de sözlerine ekledi.

Sam Asghari, 2015 yılında yani Britney Spears ile tanışmadan bir yıl önce Mayra Veronica ile aşk yaşıyordu. Çift, ardından ayrılık kararı almıştı.

BABA OLMAK İSTİYOR
Daha önce Britney Spears ile şarkıcının 2016 yılında piyasaya sürülen şarkısı ‘Slumber Party’in klibinde tanıştıklarını ifade eden Asghari, ilişkisini bir sonraki noktaya taşımak istediğini de dile getirmişti.

Sam Asghari, konuyla ilgili, “Baba olmamda bir sakınca yok. Genç bir baba olmak istiyorum” demişti.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın