Boğaç Aksoy: Zor günlerin geride kalmasına az kaldı

 Boğaç Aksoy: Zor günlerin geride kalmasına az kaldı
Okunuyor Boğaç Aksoy: Zor günlerin geride kalmasına az kaldı

‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Volkan Komiser’ karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. Sağlık durumu merak edilen oyuncu, sevenlerine güzel haberi verdi.

Aksoy, üzücü haberi, “Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. En yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin” sözleriyle duyurmuştu.

“BUGÜNKÜ ŞEKERLERİM”

Sosyal medya hesabından kullandığı ilaçları paylaşan Boğaç Aksoy, “Günaydın canlar, bugünkü şekerlerim. Her biri birbirinden tatlı” notunu düşmüştü.

“TEDAVİ HARİKA GİDİYOR”

‘Arka Sokaklar’ oyuncusu, geçtiğimiz ay Instagram hesabından paylaştığı öncesi-sonrası videosu ile takipçilerine kanserli hücrelerin azaldığını göstermişti.

Aksoy, “Hocam ‘her zaman içinizdeki star ışığını keşfedin’ demişti. En sonunda keşfettim. Sonra ne mi oldu? İçimdeki ışığı söndürdüler. Şaka bir yana tedavimiz harika gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

SON KEMOTERAPİYİ ALDI

Lenf kanserine yakalanan Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabı üzerinden son durumu hakkında bilgi verdi. 32 yaşındaki oyuncu, kemoterapi süresinin bittiğini duyurdu.

Instagram’da yüzünün güldüğü bir fotoğrafını paylaşan Aksoy, “Bugün son kemoterapiyi alıp, sağlıklı günlerime geri döneceğim Allah’ın izniyle. Zor günlerin geride kalmasına az kaldı” mesajını yazdı.

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Boğaç Aksoy; Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit gibi Best Model Of Turkey yarışmasıyla adını duyurdu. 2012 yılında Berk Atan’ın birinci olduğu yarışmada üçüncü seçildi.

Modellik kariyerine ara verip Vahide Gördüm Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi alan Boğaç Aksoy, 2014 yapımı ‘Çılgın Dershane 3’ filminde rol aldı.

Kanal D ekranlarının sevilen yapımı ‘Arka Sokaklar’da oyunculuk kariyerine devam ederken, sağlık sorunu nedeniyle fenomen diziye ara vermek zorunda kaldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın