BENSU SORAL – HAKAN BAŞ EVLERİ AYIRIYORLAR!

Son olarak yaz dizisi Cam Tavanlar' da rol alan oyuncu Bensu Soral ile 3 yıldır evli olduğu eşi Hakan Baş'ın aralarının çocuk sebebiyle bozulduğu iddia edildi. Çocuk isteğine hayır diyen Soral ile eşi Baş arasında kriz çıktığı belirtildi.
 BENSU SORAL – HAKAN BAŞ EVLERİ AYIRIYORLAR!
Okunuyor BENSU SORAL – HAKAN BAŞ EVLERİ AYIRIYORLAR!

Son olarak Cam Tavanlar dizisinde rol alan güzel oyuncu Bensu Soral, eşi Hakan Baş ile evleri ayırma kararı aldığı öğrenildi.

Yaz dizisi Cam Tavanlar’da rol alan ve dizisi kısa sürede ekrana veda eden oyuncu Bensu Soral’ın işte yaşadığı mutsuzluk evliliğine de sıçradı. Bensu Soral  ile 2018 yılından bu yana evli olan  Hakan Baş, çocuk sahibi olmak istedi. Ancak Soral bu isteğe olumsuz yanıt verdi.

 

Kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki oyuncu eşine, “Benim için henüz erken, daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır.” dedi.

Bensu Soral geçtiğimiz yıl gazetecilerin “Anne olmayı istiyor musunuz?” sorusuna, “Eşim Hakan’la bir çocuk çok istiyoruz. Ama her şeyin bir vakti, zamanı var. Şu an işlerime odaklandım” cevabı vermişti. Eşinin çocuk olayına sıcak bakmaması üzerine sinirlenen ünlü işadamının moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın