Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarını ziyaret etti

 Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarını ziyaret etti
Okunuyor Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarını ziyaret etti

Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay yoğun bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitiren Tektaş, 21 Temmuz Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Tektaş için Teşvikiye Camii’nde mevlit okutuldu. Alişan, mevlit öncesinde akşam ezanını kendisi okurken, mevlide gelenlere lokma ve yemek dağıtıldı.

KARDEŞİNİN MEZARINI YAPTIRDI

İki çocuk babası Selçuk Tektaş’ın ani ölümü ailesi ve dostlarını yasa boğdu. Tarifsiz bir acı yaşayan Alişan, kardeşinin mezarını düzenletip çiçekler ektirdi.

Bulduğu her fırsatı Selçuk Tektaş’ın mezarında geçiren Alişan, bugün de kural bozmadı. Ünlü şarkıcı, kardeşinin mezarında çektiği fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

“TÜM ŞARKILARIMI SELÇUK İÇİN OKUYACAĞIM”

Bir süredir hayatındaki her şeye ara veren Alişan, geçtiğimiz hafta Kıbrıs’ta sahneye çıkmıştı. 45 yaşındaki şarkıcı, konser sırasında duygusal anlar yaşamıştı.

Kendisini dinlemeye gelenlere kısa bir konuşma yapan Alişan, “Kardeşimsiz ilk kez Kıbrıs’a geldim. Amacım burada size güzel bir gün gece yaşatmak. Bu duygularım için kusura bakmayın. Dünya gerçekten çok boş! Kardeşinize, ailenize, sevdiklerinize, çocuklarınıza sahip çıkın. Çünkü bir anda yok olup gidiyorlar. Ellerinizden uçup gidiyorlar. İzninizle bugün tüm şarkılarımı kardeşim Selçuk için okuyacağım” demişti.

“HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK”

Geçtiğimiz günlerde kardeşiyle oğlu Burak’ın doğumunda çekilen karesini yayınlayan Alişan, paylaşımına düştüğü notla takipçilerini duygulandırmıştı.

Bir oğlu bir kızı olan şarkıcının, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” notunu düştüğü paylaşıma kısa sürede beğeni ve yorum yağmıştı. Alişan’ın birçok meslektaşı da ünlü şarkıcıya sabır dilemişti.

“AŞKLARIM”

Kardeşini vefatından günler sonra sosyal medyaya geri dönen Alişan, Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan, Ceylan ve kendi kızı Eliz’in fotoğrafını paylaşmıştı. Şarkıcı, gönderisine, “Aşklarım” notunu düşmüştü.

KARDEŞİNDEN SONRA KUZENİNİ KAYBETTİ

Alişan, 38 yaşındaki Selçuk Tektaş’tan gelen acı haberden kısa süre sonra kuzenini de kaybetmişti. Beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren Ozan Ebcin, son olarak kuzeni Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın