Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki küslük tamamen bitti

 Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki küslük tamamen bitti
Okunuyor Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki küslük tamamen bitti

Prestij müzik döneminde yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Alişan ve Mahsun Kırmızıgül dostluğu bozulmuş, ikilinin yolları yıllar önce ayrılmıştı.

YILLARCA KÜS KALDILAR

Röportajlarında ‘yeniden bir araya gelmek yok’ mesajı veren iki ünlü ismi, yaşadıkları zor günler bir araya getirdi.

İLK ADIMI MAHSUN ATTI

Mahsun Kırmızıgül, geçtiğimiz yıl ailesi ile trafik kazası geçiren ve ölümden dönen şarkıcıyı evinde ziyaret ederek ilk adımı atmıştı. Alişan, 20 yıl sonra biten küslükle ilgili, şu sözleri söylemişti:

“Beni mahcup etti. 20 sene sonra ilk kez oturup sohbet ettik. Hayat gerçekten boş biliyorsunuz deprem oldu o kadar insan öldü.İnsanın ekmeğine namusuna karışılmadıktan sonra barışılmayacak görüşülmeyecek kimse yoktur. Hayatımda kazadan sonra sanat camiasından beni hiç tanımayan benim tanımadığım o kadar insan benim arayıp mahcup etti ki… Ben de bundan sonra bu konularda daha hassas olacağım.”

ALİŞAN’I YALNIZ BIRAKMADI

Mahsun Kırmızıgül, Alişan’ı; iki çocuk babası kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettiği gün de yalnız bırakmadı.

Kırmızıgül, koronavirüs nedeniyle 21 Temmuz’da kardeşini kaybeden Alişan’a sosyal medya hesabından baş sağlığı diledi.

KIZI VE KENDİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Dün ise Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin’den üzücü haber geldi. Koronavirüse yakalandığını ABD seyahati öncesi öğrenen Kırmızıgül ve kızı 14 gün karantinaya alındı.

ALİŞAN KAYITSIZ KALMADI

Alişan, acı gününde kendisini yalnız bırakmayan Mahsun Kırmızıgül’e karşılık verdi. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabında baba kızın olduğu fotoğrafı ‘Geçmiş olsun abi’ notuyla paylaştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın