Ali Küçükbalçık sessizliğini bozdu! ‘Kibariye avukat arayınca inandı’

 Ali Küçükbalçık sessizliğini bozdu! ‘Kibariye avukat arayınca inandı’
Okunuyor Ali Küçükbalçık sessizliğini bozdu! ‘Kibariye avukat arayınca inandı’

Geçtiğimiz haziran ayında magazin gündemine bomba gibi düşen, havuz başında el ele yürüyen bir çiftin görüntüsünün yer aldığı kare; “Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye’yi başka bir kadınla aldattı” şeklinde haberlere konu oldu.

FOTOĞRAFIN SIRRI ÇÖZÜLDÜ!

Günlerce konuşulan fotoğraftaki çiftin gerçekte kim oldukları ise Isparta Yalvaç’ta alınan mahkeme kararlarıyla ortaya çıktı. Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği’nden alınan iki ayrı erişim engeli kararını isteyen kişi Mustafa Kızılgün.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; Fransa’da yaşadığı belirlenen Kızılgün’ün avukatı Muzaffer Demirkılınç, dilekçede, “Kullanılan görüntülerde Ali Küçükbalçık olduğu iddia edilen kişi müvekkilim Mustafa Kızılgün. Müvekkilin, havuz kenarında birlikte el ele yürüdüğü kadın da eşi Zeynep Kızılgün’dür” ifadelerini kullandı.

“AĞIR HAKARETLERE MARUZ KALDI”

Dava dilekçesinde, haberlere konu olan fotoğrafın da Kızılgün çiftinin konakladığı otelin yanındaki başka otelin önünden çekildiği kaydedildi. Dilekçede, Kızılgün çiftinin mağdur olduğu belirtilerek, “Görüntülerde kullanılan Zeynep Kızılgün, başkası ile evli bir erkekle el ele gezdiği iddiası nedeniyle ağır hakaretlere maruz kaldı” denildi.

Erişim engeli talebi ile açılan iki ayrı davada, Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği tarafından 50’yi aşkın linke erişim engeli getirildi.

“NEDENSE YALANLAMADILAR”

Avukat Muzaffer Demirkılınç, “Haberlerin çıkması sonrası hem Kibariye Hanım’ın menajeri ile hem de Ali Küçükbalçık ile görüştüm. Çıkıp bir açıklama yapacaklarını söylediler. Çok basit bir şekilde bunu yalanlayabilirlerdi. Ancak nedense bu konunun gündemde kalmasını tercih ettiler. Yalan haberi yapan iki TV kanalına tazminat davası açıp, suç duyurusunda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

“BEN SADECE KİBARİYE HANIM’A SÖYLERİM”

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’a konuşan Ali Küçükbalçık, reklam iddiasına tepki gösterdi: ‘Aldattı’ yazdılar. Ben zaten öyle bir şey yapmam…

“GÖZLERİMLE GÖRMEDİM”

Fotoğrafın ortaya çıkması sonrası Kibariye’nin, “Ben Ali’nin çapkınlık yaptığını gözlerimle görmedim. Böyle bir şey olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Ben mutluyum, çocuğum mutlu, babası var kızımın. Kofti bir durum yok” yönündeki açıklamasıyla dikkat çekmişti.

“BİR GÜNLÜK KAÇAMAK İÇİN BOŞAMAM”

Kibariye-Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız” demişti.

“O gün orada olmadığımı Kibariye Hanım’a defalarca anlattım. Ben sadece Kibariye Hanım’a söylerim. 3-4 gün önce karşı tarafın avukatı arayıp olayı izah edince inandı. Kibariye Hanım’ın reklama ihtiyacı yok.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın